Uus kinnisvara hooldus- ja haldusteenus tekitas huvi

Läinud neljapäeval Kuressaares toimunud Compakt Halduse infopäev läks ettevõtte kinnitusel asja ette.

Compakt Halduse kinnisvara haldaja Eduard Ehala tõdes, et tutvustusüritus võinuks iseenesest rahvarohkem olla, kuid teisalt läks ettevõtmine päris mitmel põhjusel korda.

Esiteks on kogu saadud tagasiside olnud positiivne, teiseks helistasid paljud Compakt Haldusele juba enne üritust, et nad ei saa küll kohale tulla, kuid huvi neil on. Nõnda lepiti nende huvilistega juba eelnevalt eraldi kohtumised kokku.

Mitmed helistasid ka pärast üritust ja palusid rohkem infot. “Ka nendega leppisin kohtumised kokku,” ütles Ehala, lisades, et seega toimis uut kinnisvara haldus- ja hooldusteenust pakkuv üritus nn enesereklaamina hästi ja see oligi peamine eesmärk – teha end rahvale nähtavaks.

Tähendusrikas on ka fakt, et infopäevale oli tulnud ka kaks Kuressaares juba tegutseva haldusteenuste pakkuja töötajat n-ö salakuulajaks.

Compakt Haldus on ettevõte, mis tegeleb kinnisvara arendamise, vahendamise, varahalduse, haldamise, hooldamise ja nõustamisega ning kuulub Tuule Grupi kontserni.

Saarte Hääl on varem kirjutanud, et kinnisvara korrashoid jaguneb tinglikult kahte komplekstegevuste gruppi: haldamine ja hooldamine. Esimese grupi alla kuuluvad kinnisvara haldus, omanikukohustustega tegelemine, tarbimisteenuste tagamine ning tugiteenused.

Kinnisvara hooldamine puudutab aga laias laastus ehitiste ja tehnosüsteemide tehnilist hooldust, heakorratöid ja ehitus- ning remonditöid.

Oma teenuste pakkumisel lähtuvad Compakt Haldus töötajad muuhulgas põhimõtetest teha ära, mida on lubatud või mis on tellijaga kokku lepitud ning otsida tuleb lahendusi, kuidas saab, mitte põhjuseid, miks ei saa.

Print Friendly, PDF & Email