Saarlane avab teleekraanil peagi kohvreid (9)

Foto: TV3

Foto: TV3

Lääne-Saare vallas Karala külas elav ja koos abikaasa Mardiga turismitalu pidav Lilian Maastik osales TV3 kaasakiskuva meelelahutussaate “Võta või jäta” salvestusel.

“Seda ma võin küll öelda, et tuleb põnev mäng,” ütles Lilian muiates, lisades samas, et mängu võlu on rohkem kui valu.

Saates osalemine oli tema sõnul hästi lahe kogemus. “Pabin ja närv olid küll sees, aga see stuudios olemine oli selline vaba ja turvaline,” rääkis Lilian, kellele on saates kaasa elamas nii oma küla inimesi kui ka pereliikmeid.

Lisaks tavapärasele kohvrite avamisele on saates tulemas üks suur üllatus. “Nii et kindlasti on, mida oodata,” kinnitas Lilian Maastik. Tema sõnul oli see tõesti uskumatu kokkusattumus ning isegi saatejuht Alari Kivisaar ei uskunud, et selline asi üldse võimalik on.

Lilian sattus saatesse seetõttu, et ostis novembrikuus “Võta või jäta” kiirloterii pileteid. Ta ostis kaks piletit, kinkides teise õele.

Castingul esitati küsimusi tema varem täidetud ankeedi põhjal ning kõige viimane küsimus oli, kas te oskate kõvemat häält ka teha?

“Pidin täiest kõrist röökima ja see oli küll päris naljakas,” rääkis Lilian, kes sai kutse saate salvestusele läinud reedel, kui ta oli Karala külaseltsiga Jõgevamaale Lustiverre sõitmas. “Tee peal just arutasime veel, et ei tea, kas õnnestub saatesse saada või mitte, ja siis anti mulle teada, et olete oodatud salvestusele,” rääkis Lilian muiates.

Meelelahutuslikus saates ei pea osaleja suure rahasumma võitmiseks tegema muud, kui avama rahakohvreid järjestuses, mis jätaks talle võiduks suurima summa. Saade on eetris 6. aprillil kl 20.

Print Friendly, PDF & Email