Võimlemistreeneri rollist Ene Vahter loobuda ei raatsi (8)

VÕITIS KONKURSI: Ene Vahter alustab tööd umbes kuu aja pärast. Foto: Tambet Allik

VÕITIS KONKURSI: Ene Vahter alustab tööd umbes kuu aja pärast. Foto: Tambet Allik

SA Kuressaare Hoolekanne tegevjuhi leidmiseks korraldatud konkursi võitnud Ene Vahter loodab oma põhiameti kõrval leida aega ka laste võimlemistreeneri tööks.

Vahteri sõnul otsustas ta konkursil kandideerida, kuna peab hoolekandejuhi ametit enda jaoks väljakutseks.

Ene Vahter nentis, et on sihtasutusega seotud probleemidega kursis. Küsimusele, kas need teda ei hirmuta, vastas ta: “Praegu ma veel ei mõtle sellele.”

Vahteri sõnul soovib ta vähemalt esialgu jätkata ka laste võimlemistundidega. Praegu on tal juhendatavaid alates lasteaiaealistest kuni kuuenda klassi õpilasteni.

Vahteril on ärijuhtimise magistrikraad organisatsioonikäitumise suunitlusega, noorsootööalane rakenduskõrgharidus ja sotsiaaltööalane kutseharidus.

Sihtasutuse nõukogu leidis, et SA Kuressaare Hoolekanne päevakeskuses tegevusjuhendajana töötamine aastatel 2001.–2007. annab Vahterile eelseisvast tegevusvaldkonnast piisavalt teadmisi.

Saarte Hääl küsis linnavalitsuse pressiesindajalt Geili Heinmaalt, kui suur on võimalus, et SA Kuressaare Hoolekanne juhatuse liikme konkurss tühistatakse, kuna konkursi tingimused ei vastanud hariduse osas nõuetele ja kandideerisid inimesed, kel ei ole kõrgharidust.

Nimelt peab juhatuse liige Kuressaare Hoolekande põhikirja järgi olema kõrgharidusega, konkursi tingimused kandidaatidelt kõrgharidust aga ei nõudnud.

“SA Kuressaare Hoolekanne tegevjuhi konkursi tühistamiseks ei ole alust, kuna tingimused ei kitsendanud kandideerijate ringi,” vastas Heinmaa.

Print Friendly, PDF & Email