UUS! Madis Kallas eksis Hoolekande juhataja haridusnõuetega (8)

SA Kuressaare Hoolekanne nõukogu esimees abilinnapea Madis Kallas teatas, et andis tahtmatult välja vale infot välja seoses Hoolekande juhatuse liikmele esitatud nõudmiste kohta.

„Inimlikust eksimusest oli minul aluseks Hoolekande põhikiri kodulehelt www.kuressaarehoolekanne.ee, aga paraku see oli uuendamata. Uus põhikiri aga näeb ette, et juhatuse liige peab olema kõrgharidusega,“ teatas Kallas Saarte Häälele. „Vabandan ja kinnitan, et nõukogu arvestab juhatuse liiget valides põhikirjas sätestatud nõudmistega.“

Kolmapäeval toimunud nõukogu koosolekul osalesid Madis Kallas, Mare Kirr, Helle Kahm, Katrin Keso-Vares ja Lia Hanso, kes vaatasid läbi viis laekunud avaldust.

„Neist kolm kinnises ümbrikus ja kahe kandidaadi dokumendid laekusid meilile. Nõukogu otsustas kutsuda vestlusele kaks kandidaati ja vestlused toimuva neljapäeval, 19.03.2015 kell 15.00 ja 15.30,“ sõnas Kallas. „Kandidaatidele, keda ei ole kutsutud vestlusele, teatatakse otsusest peale nõukogu koosolekut neljapäeval, 19.03.2015 kell 17.“

Saarte Hääle andmeil saatsid konkursile avalduse endine juhatuse liige Piret Sarjas, päevakeskuse avahooldusjuht Inge Lunkov, Sõmera hooldekodu eakatekodu endine juhataja Jaanika Rikko, Sõmera hooldekodu tegevusjuhendaja Tiina Saare ja Ristiku lasteaia õppealajuhataja Ene Vahter.

Saarte Hääl kirjutab täna, et SA Kuressaare Hoolekanne tegevjuhi leidmiseks korraldatud konkursiga seondub paras segadus nii kandidaatide arvu, neile esitatud nõudmiste kui ka kandidaatide omavaheliste suhete osas.

Kirjutasime tänases lehes, et Jaanika Rikkol on Tartu ülikoolist saadud kõrgharidus vene filoloogias. Täna kinnitas Rikko Saarte Häälele, et ta ei ole tegelikult Tartu ülikooli lõpetanud.

Print Friendly, PDF & Email