Tervendaja Veet Mano tuleb Saaremaale (12)

Eeloleval laupäeval on Kuressaarde oodata populaarse telesaate “Selgeltnägijate tuleproov” finalisti, tervendaja Veet Manot.

Kuressaare täiskasvanute gümnaasiumis toimub huvilistele, kes pileti lunastanud, energeetiline seminar. Samas kogunetakse ka massaažigruppi, kus on lubatud vabastada selja- ja kaelavaludest.

Mano on tema seminaride Eesti korraldajate andmeil tunnustatud meditatiivsete praktikate alal ja on seotud ka mitmete projektidega OSHO rahvusvahelises meditatsioonikeskuses Indias. Ta on välja töötanud efektiivsed tehnikad selja- ja kaelavalude raviks ja annab nõu ka inimsuhete vallas. Veet Mano seminarid annavad korraldajate sõnul osalejatele positiivset energiat, õpetavad, kuidas tõsta ja hoida oma energiataset ning kuidas vältida negatiivseid eluseisundeid, õpetavad meditatsioonitehnikaid, mis aitavad leida iseennast, lõõgastuda ja olla tasakaalus.

Praktilises pooles saab õpetust, kuidas vabaneda ülaselja- ja kaelavaludest. Inimesed saavad kursuselt kaasa nn töövahendid, kuidas end edasi aidata, hoida oma elus rõõmu jne.

Print Friendly, PDF & Email