GOSPA pere otsib suveks särasilmseid teenindajaid (1)

TÖÖ OOTAB: Piret Trei ja Marju Vijandi kinnitusel on töö GOSPA-s vaheldusrikas ja meeskond igati toetav. Foto: Tambet Allik

TÖÖ OOTAB: Piret Trei ja Marju Vijandi kinnitusel on töö GOSPA-s vaheldusrikas ja meeskond igati toetav. Foto: Tambet Allik

Algava suvehooaja ootuses on Georg Otsa spaahotell asunud oma töötajaskonda täiendust otsima. Suviti, kui rahvast Saaremaal rohkem liikvel, on ju ka tööd samavõrra enam.

GOSPA hotelli juhataja Piret Trei sõnul on neil pakkuda päris palju töökohti. Tegusaid inimesi vajatakse hotelli vastuvõttu, a’la carte restorani ja lounge-baari, need on peamised kohad.

Soov teenindada ja soov suhelda

Abikäsi oodatakse alates maist. Iseenesest on maini veel aega, ent õige aeg suviseid töötajaid otsida on sellegi poolest juba käes. “Kindel ja stabiilne töö on augustini garanteeritud,” kinnitas Trei.

Seda tuleb nii Trei kui ka hotelli vastuvõtu juhi Marju Vijandi sõnul ette ikka igal aastal, et mõni paistab suviste hooajatöötajate seast oma krapsakusega mõnevõrra rohkem silma. “Kindlapeale on neid pärleid olnud, kellele oleme võimaldanud edasi tööle jääda, kui on soovi ja inimene on end tõestanud,” tähendas Vijand.

Edasi loe tänasest Saarte Häälest.

Print Friendly, PDF & Email