Vargustelaine Kuressaares ja selle lähiümbruses (6)

Viimastel nädalatel on politseile kahel korral teada antud sissemurdmisest ja tööriistade vargusest. Lisaks viidi eelmisel kolmapäeval asutuse territooriumilt minema hinnaline saunaahi. Juhtumite uurimiseks on algatatud kriminaalmenetlus.

Lääne ringkonnaprokuratuuri pressinõuniku Annely Ermi sõnul selgub see, kas erinevad vargused võivad olla sama(de) inime(st)e toime pandud, alles uurimise käigus.

Veebruari lõpus teatati politseile, et ajavahemikus 18.–22. veebruar on Kuressaares sisse murtud Voolu tänaval asuvasse garaažiboksi ning varastatud sealt kaks elektrifreesi ja elektripuidusaag. Kolmapäeval selgus, et Kuressaares Tehnika tänaval on asutuse territooriumilt varastatud saunaahi (maksumus 600 eurot). Pühapäeval, 1. märtsil kella 12 paiku avastati, et Lääne-Saare vallas Vaivere külas on tungitud hoonetesse, kust on varastatud erinevaid esemeid. Seal hinnati kahju suuruseks kokku 3709 eurot.

Viimase sündmuse järel postitas Maive Aksalu Facebooki abipalve: “Nädalavahetusel käidi Vaiveres sees meie ehitusjärgus majas ja garaažis. Ära viidi Makita tööriistu, Husqvarna võsalõikur, murutrimmer, Hörmanni pakendis garaažiuks ja pakendis kuuriuks, Kärcheri tööstuslik tolmuimeja ja pakendis ventilatsiooniagregaat.”

Kuna juhtunu osas algatati ka kriminaalmenetlus, loodab omanik politsei abile, kuid palub ka Facebookis abi. Kasuliku info eest lubab ta vaevatasu.

Print Friendly, PDF & Email