Kuressaare lauatennisemängijad esindasid Keila linna

SK Anto lauatenniseklubi osales mitu aastat järjest Eesti lauatennise võistkondlikel meistrivõistlustel, jõudes oma meestega III liigast lõpuks I liiga absoluutsesse tippu ja saavutades hooajal 2012/2013 kokkuvõttes 4. koha. Seejuures jäi 3. kohast, mis taganuks edasipääsu üleminekumängudele Eesti kõrgliigasse, puudu vaid 1 punkt. Siis arvasime aga meeste erinevate traumade pärast, et oleme sunnitud hooaja 2014/2015 vahele jätma ja ei pannudki ennast osalejatena kirja.

Meie mitteosalemist olid aga märganud Keila lauatenniseklubi eestvedajad eesotsas Vahur Lööriga, kes meile ühel päeval helistas ja pakkus, kas me ei tahaks kogu meeskonnaga osaleda Keila KTK Pinksiproff III võistkonnas Eesti kolmandas liigas.

Nende poolt meile pandud eesmärk oli tõsta võistkond II liigasse. Pärast väikest arutelu otsustasime pakkumise vastu võtta ja andsime klubijuhtidele teada, et teeme enda poolt parima, et liiga võita ja kõrgemasse gruppi tõusta.

Eesti lauatennise võistkondlikel meistrivõistlustel osalevad kõik Eesti paremad mängijad ja lisaks veel palju välismängijaid. Meie liigas osales kokku 8 võistkonda. Siiski suutsime meile seatud eesmärgi saavutada.

Nimelt võitsid Janek Saar, Taivo Esko ja Sven Issajev, esindades Keila Pinksiproff III võistkonda, 14 kohtumisest 13 (jäädes üks kord vaid väga napilt 3-4 alla Viljandi LTK-le) ja saavutasid 27 punkti 28 võimalikust. Teisele kohale tuli Keila I võistkond ja kolmas oli Viljandi LTK.

Seega eriline tänu Keila lauatenniseklubi esindajale Vahur Löörile ja Keila linnapeale (kes on ka ise suur lauatennise fänn), et nad meile selle võimaluse pakkusid. Saavutatud esikohaga suutsid Kuressaare pinksimehed ka selle pakkumise vääriliselt tasuda ja neile etteantud eesmärgid 100% saavutada. Saades sellisest koostööst palju positiivseid emotsioone just selle poole pealt, kuidas ollakse valmis panustama eesmärkide saavutamiseks mõlemalt poolt, peame otsustama, kas jätkata järgmisel hooajal taas oma SK Anto lauatenniseklubi nime all Kuressaare esindamist või leida väljastpoolt mõni klubi, kes meisse usub.

Paraku toimuvad kõik sellisel tasemel võistlused meist väga kaugel ja kestavad mitu päeva, mis tähendab, et on vaja leida linn, maakond või klubi, kes meie ettevõtmisi kasvõi natukenegi toetaks.

Teeme seda ikka selleks, et ka noored lauatennisehuvilised märkaksid, et tahtmise ja usina treenimise korral on ka sel alal võimalik Eestis edukalt esineda.

SK Anto

Print Friendly, PDF & Email