VAATA OTSE: Heiki Hanso jookseb puu nimel Tallinnast Orissaarde (5)

heiki hanso

Orissaare tamme promomiseks Euroopa puu hääletamise lõpusirgel võttis Heiki Hanso nõuks joosta Tallinnast Orissaarde.

Täna veidi pärast kella 16, kui Saarte Hääl Heiki Hanso telefonitsi kätte sai, oli ta jõudnud oma värvika ja tähelepanu köitva neljarattalise käruga joostes Tallinnast pea veerandsaja kilomeetri kaugusele Saue valda. “Seni läheb vägevalt,” kinnitas Hanso, lisades muiates, et on alati unistanud, et saaks kunagi koju Saaremaale Orissaarde lipata, ja nüüd ta siis selle kõikide asjade kokkulangemise tõttu ette võttiski.

Hanso alustas teekonda kl 13.15 ja Orissaarde loodab ta jõuda kolmandal päeval. Südame ja hingega konkursile pühendunud Heiki Hanso kutsub kõiki Orissaare tamme poolt hääletama, sest tema sõnul oleks see üliarmas, kui selle tiitli saaks Eesti puu. “Orissaare tamm oleks ka üks asi, mille järgi inimesed Euroopas siis Eestit teaksid,” märkis ta.

Orissaare tamme poolt saab hääletada 28. veebruarini. Tuleb minna veebilehele http://www.treeoftheyear.org/ ja sisestada hääletuskasti oma e-meili aadress, kuhu saadetakse kinnituskiri ja link, millele klõpsates ongi hääl antud. Samalt aadressilt rohkem hääletada pole võimalik.

Print Friendly, PDF & Email