Pagasiruumist kadusid toidukott ja vastlakuklid (7)

Torgu vallas Lindmetsa külas elav Jana Lei jagas Facebookis hoiatuseks teistele oma kurba kogemust. Nimelt tuli ta esmaspäeval linna sisseoste tegema. Osa toidukaupu ja vastlakuklid ostis ta Rimist. Viimased sisseostud tegi aga kesklinnas Rae poes.

“Kui ma sinna alla parklasse keerasin, jäi silma kollase kilekotiga meesterahvas, kes kõva häälega kellegagi mobiilis riidles. Ta näis üsna purjus olevat ja tekitas minus mingisuguse kõhkluse,” tunnistas Lei. “Keerasin autouksed lukku, aga pagasniku lukk oli katki. Mõtlesin veel, et seal on ainult bensiinikanister ja toidukott, et kes neid ikka tahab,” selgitas ta.

Lei oli poes maksimaalselt pool tundi. Ostetud toidukoti pani ta auto salongi. “Kodus saatsin lapse asju autost ära tooma. Ta tõi kotid tuppa ja ütles et kõik. Mina vastu, et pagasnikus on veel. Läksin ise vaatama ja tõesti: kadunud olid nii Rimist ostetud toidukott kui ka vastlakuklid,” kirjeldas ta oma üllatust. “Täpsemalt, üks karp kukleid oli alles, nii et väga lahke käitumine, peaks mainima. Mõeldi ikka minu peale ka,” märkis ta.

Rahaline kahju polnud tema sõnul suur. Pigem mõjus ehmatus. “Ma olen neid seal näinud küll suitsu nuiamas ja puudujäävat õlleraha nurumas, aga selline asi Saaremaal! Politseile pole ma avaldust teinud, sest mille eest sa sellist inimest karistad. Ise panin autoremondiaja kirja, et lukk korda teha,” ütles Jana Lei.

Print Friendly, PDF & Email