Lions-klubi teeb Kuressaarele 3000-eurose kingituse

marek raudKuressaare Lions-klubi rajab oma kulu ja kirjadega Rohu lasteaia hoovi mitmeotstarbelise spordiväljaku. 3000 eurot maksev väljak kingitakse kevadel linnale.

Kuressaare lionite president Marek Raud (fotol) ütles, et idee linnale spordiväljak kinkida tuli klubi 25. tegevusaasta tähistamisest. Idee autor oli Oleg Rahumeel, kes projekti ka veab.

“Kui seni on Kuressaare lionid toetanud peamiselt erivajadustega lapsi ja Kuressaare eakaid inimesi, siis seekord tahtsime teha midagi kõigi linna laste jaoks,” märkis Raud. Koostöös Kuressaare linnavalitsusega leiti ka sobilik koht lasteaia hoovis. “Seal saavad seda lasteaia töövälisel ajal kasutada ka ülejäänud linnalapsed,” kinnitas Raud. Tema sõnul saab väljakul mängida mitmeid pallimänge, varustusse kuuluvad ka kaks jalgpalliväravat ja kaks korvpallikonstruktsiooni.

“Väljaku rajamiseks vajalik raha tuleb sel lions-hooajal mitmesuguste tuluteenimise üritustega, nagu toitlustamine Vaba Rahva Laulul ja Saaremaa rallil ning plaanitav puude istutamine kevadel, kogutud summadest,” selgitas Marek Raud ja lisas, et lionid teevad väljaku rajamiseks ise tööd ka talgukorras.

Print Friendly, PDF & Email