Alates esmaspäevast on Kuressaare linnapea Hannes Hanso isapuhkusel ja sõidab koos perega Araabia poolsaarel asuvasse Araabia Ühendemiraatidesse ja Omaani. Tagasi tööl on linnapea 28. jaanuaril.
Sotsiaalkindlustusameti kodulehe andmeil saavad isapuhkust võtta isad perioodil, mis vahetult eelneb ja järgneb lapse sünnile. Isal on õigus saada kokku kümme tööpäeva isapuhkust, mida võib võtta ka osade kaupa. Kümne tööpäeva pikkust isapuhkust on isadel olnud võimalik kasutada 2002. aastast.
,,Minu poolt,Palju Õnne! Need on huvitavad kohad!Lapse puhul ilusaid ehteid,pärleid osta.
Head reisi!
Eks see linnapea töö olegi väsitav olnud. Enne ärasöitu pealinna tasub ikka puhkust võtta! Ja Saaremaa närigu pori, siin pole rääkida midagi, Omaan ruulib!
“Sotsiaalkindlustusameti kodulehe andmeil saavad isapuhkust võtta isad perioodil, mis vahetult eelneb ja järgneb lapse sünnile. Isal on õigus saada kokku kümme tööpäeva isapuhkust, mida võib võtta ka osade kaupa”
Sellega seoses küsimus siis, et…millist ja kui pikka perioodi mõistetakse selle termini all? Kas nt 3 kuud peale lapse sündi on “vahetult lapse sünnile järgnev periood”?
väga tahaks selle mõiste tähendust teada. Kui nt mina majaomanikuna ütlen, et puhastan tänava ära vahetult peale lumesadu ja lähen lumelabidaga õue aprillis…kas siis on ok?
Kas tita tervis kahjustada ei saa-lennureisid, sootuks teine kliima jne.?
…Seejuures peavad kõik puhkuse osad jääma neljakuulisesse perioodi, mis algab kaks kuud enne arsti või ämmaemanda määratud eeldatavat sünnituse tähtpäeva ja kestab kaks kuud pärast lapse sündi…
Kindlasti saame oodata sealtkandist rikkaid investoreid ja Kuressaare hakkab varsti tõeliselt õitsema
Mis Kuressaarel nüüd viga, lisaks kõrbeliivale hakkab Omaanist naftat ja gaasi nagu ratsahobuselt sitta. Nüüd alles hakkab siinmail päike särama ja ööseti on kuu ning tähed nii valged, et linnavalgustust pole enam vajagi ja Eesti Energia läheb pankrotti.