Mida toob aasta 2015? Edda Pauksoni suur horoskoop (7)

Edda_Paukson

LAMBA AASTA algab suure segadusega

Looma-aasta algab alati esimesel noorkuul Veevalaja märgis, s.o teisel noorkuul pärast talvist pööripäeva. Seega 2015. aastal 20. jaanuaril kell 19.15. Mingil põhjusel pidutsevad aga mõned Aasia riigid 19. veebruaril. Erandkorras on 2015. aastal kaks noorkuud Veevalaja märgis. Kontrollisin, vähemalt aastast 1800 pole sellist seisu olnud. Kui üldse on olnud? Ilmselt Hiinas ei lähtuta sel korral põhireeglist ja tähistatakse Lamba aasta algust millegipärast teisel noorkuul Veevalaja märgis.Segadust jätkub. Probleem tekib siis, kui mõni tita sünnib 20. jaanuari ja 19. veebruari vahel. Kas ta on veel Hobune või juba Lammas? Mina ja paljude teiste riikide astroloogid, näiteks Venemaa esiastroloog Pavel Globa, on siiski lähtunud põhireeglist, et 20. jaanuarist hakkab meid valitsema Lammas.

Nii mitmeski riigis on erinevates kalendrites looma-aasta algused erinevad. Kuid mis meil saab selle vastu olla, kui pidada pidu kaks korda, igaüks oma soovi kohaselt.

Head Lamba aastat!

Edda Paukson

Järgnev lühiülevaade annab ainult taustapildi, mille moodustab aeglaste planeetide liikumine. Põhjalikuma ülevaate saate “Pauksoni astroloogilise abimehe 2015” (“AA 2015”) kirjutisest “Aastaprognoos 2015 kõigile päikesemärkidele perioodide ja eluvaldkondade järgi”. Nõuandeid mingi tegevuse või ettevõtmise õigeks ajastamiseks leiate aga selle raamatu kalendaarsest osast.

Kui soovite, et teie elu kulgeks sujuvalt, peaksite arvestama retrograadse Merkuuri aegadega, mis on 2015. aastal 21. jaanuarist 11. veebruarini, 19. maist 12. juunini ja 17. septembrist 9. oktoobrini. Merkuuri võimalikest tempudest saate lugeda “AA 2015” lk 18.

 JÄÄR

Töösuhetes võite olla liiga aktiivne, seetõttu valitseb oht tekitada aasta vältel mitmeid konflikte. Kui peate end tööalaselt täiendama, teete seda meelsasti. Eriti kiired ja edukad ajad on teie jaoks aasta algus ja aasta lõpp. Olete sel aastal üsna aktiivne, leidmaks midagi uut oma praeguses töös, või kui tuleb ootamatult mõni perspektiivikam pakkumine, ei kõhkle te töökohta vahetamast.

Kuni 15. juunini ja septembrist aasta lõpuni võib teil tulla tööga seotud välisreise ja mitmeid koolitusi. Kui olete töötu, peate ise olema senisest aktiivsem otsija. Ka ajutisest tööotsast võib kujuneda püsitöökoht, mis annab igakuist sissetulekut. Iseenesest midagi sülle ei kuku.

Aprilli teisel poolel olete aktiivne finantside paigutamises ja leiate võimalusi koguni lisaraha teenimiseks. Seevastu kinnisvaratehingud ei pruugi edukad olla. Kui üldse selles plaanis äri ajada, siis 15. juunist kuni 18. septembrini. Laenude võtmiseks see aasta soodne ei ole.

Kodune elu kulgeb rahulikku rada. Läbisaamine pereliikmetega on üksteisest hooliv ja arvestav, välja arvatud ajavahemik 24. juunist 9. augustini. Siis võite olla enesekeskne, teistega mittearvestav ja karmisõnaline. Tasakaalukam käitumine tuleb igas mõttes kasuks. Ehitage, muutke kodus midagi, nokitsege aias – kõik see maandab pingeid ja jahutab teie keevalisust. Suhted lastega on suurepärased kuni poole augustini. Teil on mitmeid ühiseid ettevõtmisi ja läbisaamine on usalduslik. Ehk sünnib teie perre lapsuke.

Suhted elukaaslasega on aktiivsed, kui mitte arvestada seda, et olete ülemäära armukade, mis võib tekitada närvesöövaid tülisid. Kipute oma arvamust ja tahtmist teisele poolele liialt peale suruma. Mõnel Jääral võib abielu isegi katkeda, mida hiljem kahetsete.

Kui olete üksik, siis sel aastal olete üliaktiivne suhet looma. See võib teil ka õnnestuda, eriti augustist novembrini. Tõsiselt võite armuda aga novembris või detsembris. See on ka aeg, mil võite olemasolevat suhet senisest paremaks siluda.

Hea aasta lõbutsemiseks, puhkamiseks, reisimiseks, kultuuriüritustel osalemiseks, sportimiseks. Olete täis entusiasmi ja teotahet kõige sellega tegelemiseks aasta algusest kuni poole augustini. Terve aasta peate olema seaduskuulelik ja täpne, seda eriti rahaga toimetades, ning mitte kasutama suurema kasu saamiseks kõverteid.

Olete kõigele uuele avatud, sest Uraan liigub teie oma märgis. 25. septembrist 12. novembrini olge ettevaatlik, et te oma tormakuses end ei vigastaks. Võib esineda ootamatuid peavalusid või põletikulisi protsesse, mille korral peate kindlasti arsti poole pöörduma.


SÕNN

Rahaasjad kulgevad just nii nagu Sõnnidel tavaks. Vajadusel oskate olla väga edukas. Eriti soodne aeg raha teenimiseks on 1. maist 8. juulini. Teil õnnestub kerge vaevaga arvestatav summa lisaraha teenida. Väga võimalik, et saate ka oma töökohas palgalisa. Ehk võtate ette mõne kinnisvaratehingu.

Kui olete aga loomingulise töö esindaja – kunstnik, muusik, (aja)kirjanik, disainer jne, on aasta kõik 12 kuud täis loomingulisi õnnestumisi ja publiku tänu. Peale selle toetavad teie ettevõtmisi sõbrad ning seeläbi saab teie inspiratsioon lennukust juurde.

Teie töös ja karjääris tuleb rahulik aasta, kuid see ei tähenda, et te mingeid muudatusi teha ei võiks. Eriti kiire ja tempokas periood on 5. jaanuarist kuni poole märtsini. Sel ajal võite töökohta vahetada või tööd otsida. Olete liikuv, kiire taibuga ja valmis end ametialaselt täiendama. Aasta toob endaga palju välislähetusi. Koostöös kolleegidega on teie panus firma majanduskasvu vägagi arvestatav ning see kasvatab ka teie isiklikku pangakontot.

Partnerlussuhted on rahulikud ja kindlad. Detsembris võib teie suhe muutuda senisega võrreldes palju romantilisemaks. Kui olete üksik, võite just nüüd kohata oma suurt armastust.

Juunist kuni septembrini võite tunda, et teie praegune suhe on muutunud jahedamaks ja võite isegi mõelda selle katkestamisele. Oodake veidi otsuse väljakuulutamisega.

Kodune elu kulgeb rahulikult, olete kõigi vastu hoolitsev ja sarmikas. Kuni 11. augustini tahate oma kodu muuta luksuslikumaks, ehk vahetate mööblit, soetate uudse disainiga kodutehnikat või muudate oma koduaia Eedeni aiaks. Naudite külalisi ning korraldate meelsasti toredaid koosviibimisi ja aiapidusid. Kodu jaoks pole teil millestki kahju. Lastega saate suurepäraselt läbi. Vanematega on läbisaamine üle aegade parim. Abistate neid või nemad vajadusel ka teid.

Augustist kuni aasta lõpuni on teie elu värvikam, sest teile pakuvad huvi kõikvõimalikud lõbustused, reisimine, kultuuriüritustest osasaamine. Lastega tegelete just nüüd väga palju. Kui töötate mõnes lõbustusasutuses või on teie amet seotud laste ja noorte kasvatamise või õpetamisega, kujuneb aasta eriti edukaks. Tegelete kindlasti spordiga.

Tõmme vastassoo poole on suur. Võimalik, et flirdite rohkem kui muidu. Seega annab järgmine aasta teile kõike – tööd, raha, lõbutsemist ja edu. Tervis peab hästi vastu, kui te seda ekstreemsustega proovile ei pane, eriti 12. novembrist aasta lõpuni.

Ootamatuid olukordi ja ebameeldivusi võib ette tulla ainult siis, kui kasutate aasta jooksul mingeid ebaseaduslikke võtteid või ründab teid ootamatult mõni ammune vihavaenlane.


KAKSIKUD

Sel aastal on teile eriliselt tähtis suhtlemine oma õdede, vendade ja teiste lähemate sugulastega, samuti on teie jaoks olulised suhted naabritega. Külastate üksteist, abistate, kui vaja ning ka pühade ajal on teil perekonniti mõnusat läbikäimist.
Hea aeg õppida juurde midagi uut, eriti keeli. Kuni 11. augustini võite loota sugulaste abile ja nõuannetele. Olete liikuv, tõenäoselt on ka palju ringisõitmisi, reisimist.

Töö osas on see aasta teil ebastabiilne, sest tööl võib esineda üksteisest möödarääkimist, kohusetundetust, pinnapealsust, eriti kui on tegemist rutiinse ja teie jaoks üksluise tööga. Elate unistusega leida midagi teile sobivat ja võite seda otsima jäädagi. Eriti suuri pingeid tekib ajavahemikus 12. jaanuar kuni 20. veebruar. Kui olete loomeinimene või teil on oma firma, on olukord märksa parem.

13. märtsist kuni kuu lõpuni võib siiski teil avaneda võimalus oma seisusid parandada või töökohta vahetada.

Kui olete töö pärast mures, siis on väga tõenäoline, et teile tuleb appi mõni sõber ja teeb väga üllatusliku pakkumise, mis võib teie elu pikemaks ajaks muuta. Pakutav töökoht võib olla sellisest valdkonnast, millest te pole osanud unistadagi. Väga võimalik, et elumuutus paneb teid uut eriala omandama ning see on tõesti paljutõotav uus algus.

Rahaline seis tõotab aasta jooksul tulla tõusude ja mõõnadega, kuid te oskate ka vähesega toime tulla ja koguni veidi tallele panna.

11. augustist kuni aasta lõpuni pühendute perekonnale, suhetele. Käite tihedamini külas vanematel, abistate üksteist. Ilmselt võtate ette kodu korrastamise. Kõik pisiremondid saavad lennukalt tehtud. Vähe sellest, ilmselt tahate uuendada tapeete, muuta värve, sisekujundust. Naudite aasta lõpupoole kaunis kodus külalisi vastu võttes oma kätetööd ja korraldate ühiseid pidusid.

Partnerlussuhetes on aasta igati hea. Teie suhted muutuvad kindlamaks, küpsemaks, ehk isegi veidi igavamaks, kuid ka selline kogemus kindlustab kooselu. Lõbusamaid aegu abikaasaga on novembri lõpus ja detsembri alguses.

Lastega suhtlete rohkem kui muidu ja olete huvitatud nende kordaminekutest, eriti septembrist kuni detsembrini. Sel ajal hoolite väga lõbustustest, kultuuriüritustest, vastassooga lävimisest. Võib ette tulla mõni väike flirt või armute. Sel aastal võib teis huvi tekkida tervisespordi vastu, võib-olla tuletate meelde mõne varasema lemmikspordiala. Tervis on teil hea, välja arvatud 15. juunist 15. septembrini. Vältige külmetumist, ravige välja iga pisemgi terviserike. Pead võib tõsta ka mõni vana krooniline haigus, mis nõuab nüüd tõsisemat ravi.


VÄHK

Suhted elukaaslasega on armastuse ja turvalisusega õnnistatud, hoolite teineteisest. Sel aastal veedate ilmselt palju romantilisi õhtuid kahekesi, pinget pakub ka filosofeerimine ja arutlemine maailma mõistatuslike valdkondade üle.

Loomulikult tekib ka vaidlusi, kuid tõsiseid omavahelisi lahkhelisid ei tule. Oskate teineteises avastada uusi tahke. Kuigi te koos eriti ei lõbutse, pakub just selline suhtlemine teile mõlemale palju uut.

Kui olete üksik, siis võite endale partneri leida aasta esimestel päevadel või juhtub see märksa hiljem, detsembris jõulumüsteeriumi paiku.

Oma kodule pöörate piisavalt palju tähelepanu augustist novembri lõpuni. Võimalik, et teete uuendusi oma aias, võtate ette väikese remondi, kaunistate kodu. Lähedaste ja ka vanematega on suhted head, abistate üksteist meeleldi palumatagi.

Lastega suhtlemisel kipute olema 15. juunist 18. septembrini ülearu karm, kriitiline ja nõudlik. Püüdke olla leebem ja olemiselt paindlikum, muidu võite kaotada väikeste inimeste usalduse.

Töös tõotab tulla väga kirev aasta. Võite saada üllatuslikke pakkumisi, võite vahetada elukutset, võite ise otsida oma ellu midagi põnevamat. Kuid on ka võimalik, et teete uudseid pakkumisi, alustate uut mahukat projekti oma praeguses töökohas, sest teie mõte töötab igas liinis aktiivselt. Samas võitlete oma ideede eest tuliselt.

Töökaaslastega on suhted ehk veidi pingelised, sest nad ei pruugi teid alati mõista. Eriti aktiivne olete aprilli esimesel poolel. 20. veebruarist kuni märtsi lõpuni on suuremate konfliktide oht. Võite nii mõnegi ukse enda järel pauguga kinni lüüa. Mõelge siiski enne üheksa korda, kui “lõikama” asute, kindlustage oma tagalat. Mõnda aega ripub teie pea kohal koguni vallandamise oht. Kuid pole hullu, kindlasti leiate ka halvima korral väljapääsu, mingi uue ja üsna tasuva töö. See aasta on teie karjääris mitmes mõttes pöördeline.

Rahaga teil sel aastal muret pole, saate suurepäraselt hakkama. Pigem annate seda palju välja, soetades endale või ka lähedastele midagi hinnalist ja luksuslikku. Teile meeldivad õhtusöögid luksuslikes söögikohtades või kostitate kodus oma sõpru. Selline külluslik eluviis kestab kuni augusti lõpuni. Sellegi poolest te naudite seda aega ja vaeseks te ei jää. Head ajad lisaraha teenimiseks või palgatõusuks on augustist oktoobrini.

Sel aastal on suurepärane aeg tegeleda mistahes loomingulise tegevusega. Ehk avastate enda jaoks uuesti muusika, kunsti, kirjanduse. Olenemata sellest, kui vana te olete, ei ole iialgi liiga hilja millegi südamelähedasega alustada või meenutada mõnda ammust harrastust. Võite just nüüd leida oma kutsumuse.

Tervis on muutlik, võite tunda end vahel väsinuna, tunda võib anda mõni vana vigastus. Sel juhul pöörduge kindlasti arsti poole. Olete ka tavalisest vastuvõtlikum külmetustele.


LÕVI

Kuni 11. augustini on teie energia tugev. Tunnete end mõnusalt ning kui oletegi olnud tõbine või on jõudu vähevõitu olnud, siis nüüd on meeleolu ja enesetunne tunduvalt paremad. Olete igas mõttes heas toonuses.

Teie rahalised seisud on aasta esimesel poolel igati stabiilsed ja pärast 11. augustit kuni aasta lõpuni on teil suurepärased rahateenimise võimalused. Võite saada palgatõusu või määratakse teile preemia. Loomulikult teate kohe, mida selle rahaga peale hakata. Võtke siiski väljaminekud kontrolli alla.

Partnerlussuhted ja läbisaamine abikaasaga sujuvad aastaringselt. Päris aasta alguses võib ette tulla väikesi erimeelsusi ja kannatuse proovilepanekut, kuid need probleemid lahenevad niisama kiirelt, kui need üles kerkisid. Jaanuari teisel poolel võite kogeda romantikat ja kui vaja, partneriga ära leppida. Kuni märtsini suhtlete vabalt ja naudite kõiki neid mõnusid, mida pakub harmooniline kooselu. Kui olete üksik, siis võite aasta alguses armuda.

Töös ja karjääris pole erilisi muudatusi ette näha. Te ei ole eriti huvitatud uutest väljakutsetest, kui praeguses ametis kõik enam-vähem sujub. Nii on hea, rahulik ja turvaline ning see peaks olema midagi väga erilist, mis võib teid muudatusi tegema panna. Veidi aktiivsem olete märtsis, aprillis, mais. Siis võite korraks isegi kõrvu kikitada, kui teile midagi huvitavat pakutakse.

15. juunist 18. septembrini olete väga töökas ja võite kodus väga palju vajalikke ümberkorraldusi teha. Ainuke häiriv asjaolu on see, et teete kõike täpselt niikaua, kui ise soovite, pereliikmetega te oma plaane arutada ei taha. Võiksite siiski kuulata ka teiste soove ja arvamusi, siis läheb kõik ladusamalt. Eriti head ajad midagi ühiselt ette võtta on novembris.

Õdede-vendade ja lähimate naabritega võivad suhted olla pingelised, kuid neid pingeid on võimalik septembris ja oktoobris mahendada. Oma pere ja vanematega on suhted igati head. Võimalik, et panete sel aastal suuremat rõhku kodule, ehk võtate ette suurema remondi või ehitamise. Võib-olla kujundate ümber ka oma koduaia.

Terve aasta jooksul ei ole te eriti huvitatud lõbustustest, sportimisest. Lastega tegelemine väsitab ja tüütab teid, samas ei talu te ka nende mõttetut sehkendamist. Olete kriitiline ja karm ning mõistagi ei paranda see teie omavahelisi suhteid, pigem võib see läbisaamist oluliselt halvendada. Kui olete midagi valesti teinud, saate asja parandada novembri lõpus või detsembri alguses. Vähemalt aasta lõpus saavad sassis suhted korda.

Tervisega teil probleeme pole. Hoiduge ainult külmetumast ja ärge end füüsilise tegevusega üle koormake, selg võib tunda anda.


NEITSI

Teie suhted elukaaslasega on sel aastal teineteist toetavad ja armastuseküllased. Siiski kipub omavaheline läbisaamine kohati liigagi rahulikuks muutuma, te ihkate koosellu rohkem värve ja särtsu. Istuge koos maha, rääkige asjad selgeks ning seejärel tehke otsustavaid samme, et kooselu karidest mööda juhtida. Suuremaid riidusid ja erimeelsusi õnneks siiski ette näha pole.

Oma kodu hoiab Neitsi laitmatus korras. Võimalik, et võtate sel aastal ette suured ümberkorraldused – kapitaalremondi, ümberehitustööd, aiakujundamise. Kodustega on läbisaamine igati korras, kuigi see on tavalisest pisut jahedamates toonides. Oma vanematega kulgete üksmeeles, abistate üksteist meeleldi.

Suhted lastega on nagu heas peres ikka. Piisavalt rangust, veidi õrnust, kuid laste eksimusi on teil raske mõista. Õnneks ei valmista lapsed teile eriti suurt peavalu.

Neitsitel tõotab töös ja karjääris tulla küllalt kiire ja teguderohke aasta. Võimalik, et olete aktiivne, liigute ja suhtlete rohkem kui muidu. Samas ei kiirusta te töökohta vahetama. Kui olete töötu, leiate sel aastal endale kindlasti korraliku ja tasuva töö. Maist kuni 8. juulini on soodne aeg muudatusteks, ärilisteks läbirääkimisteks, uute võimaluste leidmiseks.

Aprillis-mais on hea aeg koostööks naiskolleegidega, teie ettevõtmiste risk on hajutatud ning tulemus on oodatust parem. Kui töötate mõnes meelelahutusasutuses, teete oma tööd väga pühendunult ja suure innuga. Ka loomingulistele Neitsitele – kunstnikud, muusikud, kirjanikud, luuletajad – on see väga viljakas periood. Kui olete seotud tööga, mis on seotud lilledega, siis tunnete oma tegemistest suurt rahulolu, sama tunnevad ka teie kliendid.

Juuni teisel poolel võib tööl tekkida vaidlusi ja konflikte, mis võivad teid üsna närviliseks muuta. Kipute sel ajal võitlema tuuleveskitega. Tasakaalukus ja vaoshoitus, ka oma arvamuse välja ütlemata jätmine tuleb neil puhkudel kasuks.

Rahaline seis on igati balansis, kuigi te muretsete kulude ja tulude pärast, nagu teie natuurile omane. Samas on aasta jooksul ka selliseid perioode, kus raha tõepoolest napib, kuid arvestage, et päris rahapuudusse te siiski ei satu. Raha tuleb ja läheb ning te suudate selle liikumist hea tahtmise korral reguleerida.

Lõbustustest te sel aastal eriti ei hooli. Selleks, et elu sisukam oleks, võiksite külastada teatrit, käia kontsertidel, reisida, tegeleda hobide ja tervisespordiga. Tõenäoliselt võtate sel aastal ette mõne välisreisi, reaalne soov selleks võib tekkida juba märtsis-aprillis.

Teie tervis on stabiilne, kui te just iga väiksemagi valuaistingu puhul endale mõnda haigust ette ei kujuta. Aasta esimestel kuudel võib siiski mõni väike põletikuline protsess organismis endast märku anda. Tavalisest suurem oht on saada olmetrauma köögis kuumade pannide ja teravate nugadega toimetades – tähelepanu ja ohutusnõuded eelkõige!


KAALUD

Partnerlussuhetes on aasta veidi rahutu. Olete suur vaidleja ja suur õigusemõistja, nii mõnigi vaidlus võib põhjustada ka tõsisema tüli. Oma elukaaslasega peaksite küll veidi sõbralikum olema ning vahel ka tema arvamuste ja soovidega arvestama. Mõned Kaalud võivad isegi oma kooselulaeva karidele juhtida. Veebruaris-märtsis olete loomult leebem ja romantiliselt meelestatud. See on hea aeg ka leppimiseks ja kooselu iluraviks. Üksikud Kaalud võivad sel aastal armuda või koguni abielluda.

Kodu on aasta vältel laitmatus korras. Hoolitsete selle eest, et kui keegi mistahes ajal teie koduuksest sisse astub, ei peaks te häbenema. Pereliikmetega on läbisaamine veidi jahe, kuid asjalik. Vanemate eest hoolitsete hea meelega, abistate vajadusel ka oma vanemaid sugulasi.

Lastega oskate sel aastal luua väga hea kontakti, usalduslik läbisaamine muudab teie suhteid oluliselt, eriti head ajad on jaanuarist märtsini. Sel perioodil olete vägagi huvitatud reisimisest, Eesti kaunimate paikade avastamisest, kultuuriüritustest, sportimisest.Võimalik, et just nüüd on teil vastassoo esindajatega eriline klapp ja teineteise mõistmine. Vanusest olenemata on teie süda valmis uuesti armuma.

Aprillis-mais võtate ehk ette kauaigatsetud puhkusereisi mõnda eksootilisse riiki, et avardada silmaringi ja vabaneda lõplikult talvetardumusest.

Töös sujub sel aastal kõik igati hästi. Suhtlete töökaaslastega palju ja sõbralikult. Olete oma ametis kohusetundlik ega punu intriige, kuigi juuni lõpus ja augusti alguses võib väikesi vaidlusi ja nägelusi ette tulla. Olemuselt iseteadlik, ei taha te minna kompromissidele.

Muudel aegadel on kõik igati meeldiv. Enamikul Kaaludel on aktiivne aeg tööl juulis. Ideid on palju, mälu hea, palju on liikumist ja kirjatööd. Mais olete huvitatud, et teie ümber oleks palju ilu ning olete selle nimel nõus tegema investeeringuid ja andma oma tööpanuse. Kui tegutsete ilumaailmas või kaunite kunstide vallas, toovad kevadkuud teile erialaselt nii kordaminekuid kui ka tunnustust. Edu saadab floriste, disainereid, kunstnikke, meikareid. Tööotsinguteks on sobivaim aeg juuli. Raha pärast te sel aastal eriti muretsema ei pea. Oskate rahaga ümber käia, seda isegi veidi kõrvale panna. Samas ei kuluta te ka ülemäära, eriti juunist kuni septembrini. Lisaraha tekitamiseks olete nutikas ka novembris.

Tervis ei vea teid alt, kui te ise seda proovile ei pane. Jaanuaris-veebruaris võiks lasta arstil hambaid kontrollida. Aeg-ajalt võib ette tulla seedehäireid, seda eriti närvilistel ja stressirohketel päevadel. Põis võib tunda anda, kui te jalgu külmetate ja ennast ei hoia.


SKORPION

Skorpionitel on olnud järjestikku mitu rasket ja töist aastat, nüüd saate uue hingamise. Olete rõõmsameelne, iseendaga väga rahul, optimistlik ja energiline. Teie heatujulisus kannab positiivseid vilju igas eluvaldkonnas.

Raha pärast te vanast harjumusest veidi siiski muretsete ja hoiate ehk liigselt kokku. Kasutage raha julgemini, et aasta isiklikus plaanis meeldivamaks muuta. Lubage endale rohkem. Liiati on lisaraha teenimiseks mitmeid häid võimalusi, eriti sobiv aeg selleks on novembris.

Teie töös on harukordne aeg augustini. Olete töökas, tulvil uusi mõtteid, aktiivne, kiire taibuga. Saate hästi läbi nii töökaaslaste kui ka ülemustega. Soovi korral võite vahetada töökohta või teid edutatakse. Kui olete töötu, siis sel ajal leiate kindlasti teile midagi sobivat. Ükskõik mis eriala inimene te ka poleks, kõiges olete edukas. Soovi või hea pakkumise korral võite eriala vahetada ja kui selleks on tarvis uusi oskusi omandada, teete seda meelsasti. Oskate edukalt tööd ja kodu lahus hoida.

Suhted elukaaslasega on rahulikud ja kindlad. Omavaheline läbisaamine on eriti hea märtsist kuni aprilli teise pooleni. Kõike seda, mida ise ihkate, oskate pakkuda ka oma kaasale. Olete meeldivalt üllatunud, kui see, mis te talt vastu saate, ületab teie julgemadki unistused. Neil aegadel võib mõni üksik Skorpion lootusetult armuda või leida elu armastuse.

Kodustega läbisaamine on üksteist mõistev, hoiate omavahel kenasti kokku. Oskate oma koju tuua helgust ja sõbralikkust. Suuremaid uuendusi ja remonti te sel aastal ette ei võta, kas pole selleks piisavalt vaba raha või ei ole teil viitsimist. Eriti hästi toimib teie kodune elu jaanuarist märtsini.

Osalete heategevusüritusel, korraldate suguvõsa eakama liikme juubelit või teete midagi väga erilist, millest jääb kõigile pikaks ajaks kena mälestus. Lastega olete leebelt kannatlik ja kohati isegi ülihoolitsev. Pole võimatu, et oma piiritu armastusega hellitate nad koguni ära. Väga tõenäoline, et sel aastal on nii mõnelgi Skorpionil oodata pere juurdekasvu.

Ühiskondlikust elust võtate aktiivselt osa. Lõbustustest ja külaskäikudest hoolite rohkem kui varasematel aastatel.

Teie tervis on veidi muutlik ja oleneb suuresti teie eluviisist ja toitumisharjumusest. Võite võtta mõtlematuid riske ja ennast vigastada. Veebruaris võib esineda peavalusid, põletikulisi haigusi, hamba- ja närvivalu. Riietuge vastavalt ilmale. Karastage end, kuid hoiduge ekstreemsustest.


AMBUR

Tulised Amburid tunnevad, et nende energia on kusagile kadunud. Kuna Saturn liigub aasta esimesel ja viimasel kolmandikul teie märgis, tunnete, et olete tõsisem, kriitilisem, ei hooli eriti seltskonnast, tõmbute aeg-ajalt endasse. Kohati kahtlete oma võimetes, töö väsitab teid, muretsete kõige pärast. Ja Saturn liigub veel mitu aastat Amburis.

Peate harjuma selle olukorraga ja orienteerima oma tegemised Saturni tõsistele nõuetele. Sarnane seis oli ka 29–30 aastat tagasi. Saturn on struktuuride looja. Võimalik, et hakkate tõsiselt otsima ka oma elu eesmärke.

Töös ja karjääris on sellel aastal augustist detsembri lõpuni suurepärane aeg. Saate hakkama kõigega, olgu see töö nii raske kui tahes. Olete ettevõtlik, täpne, ülemused märkavad teie edusamme. Ükskõik mis elukutse teil on, saadab teie tegemisi edu. Töökohavahetust pole teil mõtteski, kui selleks just tõsist vajadust pole. Kui olete töötu, siis kindlasti leiate mingi töö. Eriti suhtlemis-aldis ja uute ideedega kaasamineja olete juulis ja augustis, teile ei sobi paigalseis. Ehk on võimalus ka ametikõrgenduseks. Kui ongi mingeid konflikte töökaaslastega, siis tõenäoliselt võivad need esile kerkida alates 25. septembrist 12. novembrini. Sel ajal oleks mõistlik keel hammaste taga hoida. Erandjuhul võib mõni Ambur sel ajal isegi töökoha kaotada.

Teie suhted elukaaslasega on harjumuspärases headuses. Kipute aeg-ajalt partneri vastu häält tõstma. Kaasa võib teid omakorda süüdistada tunnete jahenemises, armuelu passiivsuses ning temaski süveneb kahtlus, kas teie vahel on ikka armastus. Teie suhtega saab kõik korda, kui lisate sellele tublisti hellust ja soojust. Mai algusest kuni 10. juulini oleks suurepärane aeg midagi koos ette võtta. Kui ongi mingeid omavahelisi pingeid või sõnelusi, siis nüüd on õige aeg omavahelised suhted tagasi õigesse rööpasse seada. 11. aprillist 8. maini olete romantikalainel. Pakkuge seda emotsioonide ilutulestikku ka oma partnerile ja ärge olge kitsi kallistuste ja komplimentidega. Kui olete üksik, siis sel ajal on tõenäoline, et võite leida armastuse.

Rahaline seis on igati stabiilne. Teate täpselt, kuidas ja kuhu raha liigutada, kui teil seda rohkem on. Kulutate raha ainult vajaliku peale, üleliigseid kulutusi te ei tee. Loomulikult lubate ka endale üht-teist, kuid teie märksõna on säästlikkus. Teistelgi oleks põhjust teist sel aastal eeskuju võtta, kuidas tuleb rahaga ringi käia.

Aeg-ajalt tekib teil soov veidi lõbutseda ja sportida, osa võtta kultuuriüritustest, reisida, kutsuda külla sõpru või ise kellelegi külla sõita. Peate endale aru andma, et sel aastal vajate hädasti aeg-ajalt puhkust ja pingemaandust.

Suuremaid muudatusi te sel aastal oma kodus ei tee. Suhted on rahulikud ja kõik sujub ettenähtud korras. Veidi elavamalt liigute seltskonnas veebruaris ja märtsis, sel ajal võtate koos üht-teist erilist ette. Lastega tegelete aga väga aktiivselt ja olete neile hea kaaslane. Innustate neid saavutama parimat nii õpingutes kui ka sportimises ega ole kitsi üllatustega, kui nad on tublid.

Tervis on stabiilselt hea, kuid ette võib tulla külmetushaigusi, ka mõni varasem trauma võib end meelde tuletada. Sel aastal poleks paha võtta ette põhjalikum tervisekontroll. Hambad ja kõrvad võivad tunda anda, ka selg on nõrgem kui tavaliselt, ärge end üle pingutage.


KALJUKITS

Pluuto asend jätkuvalt teie oma märgis teeb teid enesekindlaks ja edasipürgivaks. Rühite kõrgete tippude poole mitmes eluvaldkonnas niisama rahulikult ja kindlalt nagu teie liigikaaslased looduses.

Töös ja karjääris arvestatakse teie panusega, teie sõnal on kaalu. Olete töökas ja kohusetundlik ning teie peale saab kindel olla igas olukorras. Tõus ametiredelil on üsna tõenäoline. Töökohavahetusi pole eriti ette näha, aga õpinguid küll, eriti augustist kuni aasta lõpuni ning võimalik, et need toimuvad väljaspool Eestit. Peate ainult jälgima, et oskaksite kolleegidega kompromissi saavutada, sest pärast koolitust naasete oma endisele töökohale.

Liigne isekus võib kaasa tuua mõningaid konflikte ja erandjuhuna isegi töökoha kaotuse. Võite ka ise äkkvihas impulsiivselt käituda, halvimal juhul ust paugutades lahkuda. Elu on teatud mõttes küll näitemäng, kuid talitsege oma egoismi ja emotsioone, siis laabub kõik.

Rahaga ümberkäimisel teil aasta jooksul olulisi probleeme pole, seda tuleb ja läheb. Aeg-ajalt leiate, et tuleb ka enda ja oma lähedaste peale mõelda ning üllatada neid mõne meeldiva kingituse või reisiga.

Oma kodus teete ilmselt suuri ümberkorraldusi. Võtate ette remondi, uuendate mööblit, kujundate koduaeda. Ei ole välistatud ka elukohavahetus.

Suhted partneriga on igati ontlikud, vajate oma liiga tõsisesse ellu vaheldust. Teie hing igatseb romantikat ja seiklusi, unistate sellest, et teil oleks partneri jaoks rohkem aega. See aeg tuleb ilmade soojenedes: mais ja juunis saavad ka suhted soojust juurde. Kui talve jooksul on teil kaasaga tekkinud lahkarvamusi, siis nüüd on õige aeg nende selgeks rääkimiseks.

Lastega suhtlete sel aastal järjekindlalt ja jälgite nende tegemisi. Annate neile vanema sõbrana head nõu ja ilmselt veedate nendega koos mõnusalt aega. Märtsis-aprillis on teil nendega eriti usalduslik läbisaamine.

Lõbustustest te sel aastal eriti ei hooli. Meelsamini tegelete tervisespordi ja vaimsete aladega. Taastate kontaktid mõne vana sõbraga, võtate ühiselt midagi toredat ette, teete mõne ootamatu reisi, meenutate möödunud aegu.

Paljud Kaljukitsed alustavad sel aastal õpinguid. Üsna reaalne, et aeg on küps kinnisvaraga tegelemiseks, sest kaalukauss on teie poolel.

Tervis on igati hea, kuid ärge pange seda proovile. Füüsilise ülepinge korral võivad tunda anda põlveliigesed.


VEEVALAJA

Sel aastal suhtlete tavalisest rohkem oma sugulaste, õdede-vendade ja lähemate naabritega, korraldate ka suguvõsa kokkutulekuid. Käite meelsasti külas, annate vastastikku head nõu või abistate talgute korras. Käes on tõehetk – te leiate, et olete viimastel aastatel oma lähedastele liialt vähe aega pühendanud.

Kodune elu on sel aastal rahulik, mingeid suuri ümberkorraldusi te ei planeeri, vahest nokitsete koduaias ja mängite mööbli ümberpaigutamise mängu. Suhted partneriga on stabiilses headuses, te jätate teineteisele piisavalt vabadust ja hingamisruumi. Kumbki tegeleb oma tegemiste ja hobidega. Koos võtate midagi huvitavat ette ehk märtsis ja aprillis. Võimalik, et vanemad vajavad teie abi ja loomulikult ruttate kohe neile seda ka pakkuma.

Lastega suhtlete vabalt, lubate neil teatud kõhklustega olla nemad ise. Siiski ei kontrolli te nende igat sammu. Puistate üksteisele südant, kui nad juba suuremad on. Võtate üheskoos ette mitmeid toredaid üritusi. Eriti soe ja usalduslik on läbisaamine aprillis, mais ja juunis.

Olete sel ajal ka ise aldis kõikidest huvipakkuvatest üritustest osa võtma. Käite palju teatris, sõpradel külas, reisite ega unusta ka sportimist. Igal juhul naudite kõike, mis teile huvi pakub. Tõenäoliselt võtate ette mõne välisreisi septembris või novembris ja kindlasti mõnda eksootilisse riiki, et silmaringi avardada.

Oma töös ja karjääris olete üllatavalt tegus ja aktiivne. Olete võimeline tegema ka rutiinseid töid ja imestate ka ise oma tubliduse üle. Sel aastal võib ka tööandja märgata teie väärt ideid ja töövõimet. Olete asjalik ja tegutsete sihikindlalt. Teie isiklikud aktsiad tõusevad kolleegide silmis oluliselt.

Hea aeg uue töökoha leidmiseks, läbirääkimiste pidamiseks. Edu saadab teid aastaringselt, kuid eriti novembris ja detsembris. Kasutage seda aastat enda tööga kindlustamiseks ka siis, kui on võimalus midagi juurde õppida või mingitele kursustele minna, olenemata teie vanusest. Olete ka ise üllatunud, kui distsiplineeritud te sel aastal suudate olla. See on teie jaoks suisa uus kogemus. Väga võimalik, et teile tehtud tööpakkumine nõuab eriala vahetamist.

Rahaga ümberkäimisel olete saamatu ja hajameelne. Kui sooritate kinnisvaraga seotud tehinguid või planeerite muid investeeringuid, kasutage nõustaja abi. Vastasel korral võidakse teil nahk üle kõrvade tõmmata, teid võidakse ka lihtlabasel moel tüssata või langete varguse ohvriks. Ei oleks paha, kui keegi teie rahaasjadel silma peal hoiaks, ent seda inimest peaksite saama tõepoolest usaldada.

Tervis võib olla muutlik nagu Eesti ilm. Muret võivad teha vererõhk, seedehäired, hüppeliigesed. Kui olete juba üle keskea, võiksite ette võtta arstliku kontrolli profülaktika mõttes, et ennetada võimalikke haigusi. Osalege kindlasti kõigis teile haigekassa poolt pakutavates sõeluuringutes.


KALAD

Neptuun liigub ikka veel teie märgis, mis toob välja Kalade parimad omadused: leebuse, kunstilembuse, hoolivuse, ilutunnetuse, õrnuse. Kõige sellega olete ju igati harjunud ning see aasta pakub kõige selle kõrval teile palju uut, mida te veel kogenud pole. See teebki teie aasta väga huvitavaks ja annab ka uusi kogemusi erinevates eluvaldkondades tuleviku tarvis.

Kui olete aga kunstiinimene või tegelete loomisega, olete ääretult produktiivne ja teie inspiratsioon saab lausa päevadega uut hoogu juurde.

Teile on tähtis töö ja karjäär, millest te tavaliselt eriti huvitatud pole olnud – olete hingelt ju loomeinimene. Sel aastal tunnete endas jõudu töötada täie jõuga ükskõik millisel tööpostil. Olete kohusetundlik ja väga kiire taibuga, saate hakkama ka rutiinse kontoritööga, ei jää hätta ka seal, kus teilt nõutakse füüsilist jõudu. Kui olete töötu, oskate sel aastal kindlasti endale tööotsa leida või teete koguni oma firma. Julgete ka tunnistada oma eksimusi, kui peaksite neid mingil põhjusel tegema. Vajadusel leiate oma projektile häid nõuandjaid ja toetajaid, hätta ei jää te mingil juhul. Nii et see on töötegemise aasta ja iga kogemus kulub teile tulevikus ära.

Rahalised tehingud peate sel aastal suurema kontrolli alla võtma. Võite hetketuju ajel teha otsuseid, mida peate hiljem kahetsema. Raha raiskamise asemel oleks arukam seda mõne suurema ostu tarvis kõrvale panna. Pangaarvet tasuks kasvatada, mõeldes ka võimalikele mustadele päevadele. Teile tuleks kasuks, kui mõni usaldusväärne inimene teie rahaasjadel silma peal hoiaks.

Suhted elukaaslasega on suurepärased alates 11. augustist kuni aasta lõpuni. Austate teineteist ja hoolite teineteisest. Olete romantilised, reisite palju, teil on teineteise seltsis hea olla. Oskate partneris näha uusi huvitavaid tahke, olete nagu äsja armunud. Kui suhtes on olnud jahenemist ja tüdimuse märke, siis nüüd algab teie kooselus justkui uus ajaarvamine.Üksikud Kalad tõenäoliselt armuvad sel ajal ning pole sugugi välistatud, et nii mõnigi neist ujub abieluranda.

Oma kodus tunnete end hästi, ei ole aega ega tahtmist seal midagi suurt muutma hakata. Pereliikmete ja vanematega suhtlete avatud hinge ja sooja südamega.

Lastega on teil soe ja toetav läbisaamine terve aasta vältel. Tegelete nendega üpris palju ja tunnete sellest siirast rõõmu. Üsna loogiline, et tahate ka ise osa saada meelelahutusüritustest, kogeda midagi päris uut ja erilist. Eriti aktiivne olete mais ja juulis. Suvine aeg soosib rannaromantikat ja mis võiks Kaladele rohkem sobida kui veekogu ääres viibimine. Kindlasti ei pea te puhkust üksinduses veetma, vaid ikka kaaslase seltsis. Nautige elu!

Tervis on hea, eriti kuni augustikuuni.Kui oletegi olnud haige, siis nüüd paranete kindlasti. Taanduvad ka kroonilised haigused. Igasugune ravi annab häid tulemusi.Veeprotseduurid, massaažid on sel aastal teile ülikasulikud.

 

Print Friendly, PDF & Email