Suur tänu saare rahvale

Tene LaulArmas Saaremaa rahvas, soovin teid tänada enda ja Esoteerika butiigi nimel, et olete meie poe nii positiivselt ja heatahtlikult vastu võtnud.

Mul on siiras heameel, et minu kirg kristallide vastu on leidnud koha ka teie südames. Butiigis leidub peamiselt erineval kujul poolvääriskive ehk kristalle, mis vanade uskumuste järgi omavad kõrgeid energiaid muutvaid vibratsioone ja millega on inimkond aastatuhandeid nii oma vaimset kui ka füüsilist keha ravitsenud ja valitsenud.

Seotud ka maagiatega

Kristallid on suurel määral seotud ka nõidumiste – rituaalide ja maagiatega. Kuna minu kadunud vanaema poolt on meie suguvõsas tugeva nõidusliku energiaga naisi, siis kasutan ka mina kristalle selleks, et muuta eluteed kristalle õigesti ära sõnudes. Saatuse antut ei ole võimalik muuta, aga on võimalik muuta meile antud valikuid, kuidas midagi üle elada, saavutada ja oma ellu potentsiaalseid võimalusi tuua, kuidas valitseda oma vaimu ja füüsist.

Tõin need maagilised väeesemed siia Kuressaarde selleks, et nende läbi jõuaks abi kõigini, kes seda soovivad. Kuna olen valitud selles elus inimesi aitama, nende küsimustele vastuseid tooma ja antud informatsiooni õigesti tõlgendama – eelkõige, mis peitub meie kõikide aurakehas, siis ei ole mul kahjuks võimalik üksi kõigi abivajajateni jõuda. Läbi kristallide energia aga annan edasi abikäe, millega te saaksite iseennast aidata ja õppida ennast paremini tunnetama, et suudaksite mõista, millised valikud on õiged, millised valed.

Kristallid aitavad kaotada kõhklusi ja muretsemisi, õpetavad reageerima olukordadele lihtsamini ja elu kergemalt võtma. Olen kristallid enda jaoks leidnud juba ammu ja võin julgelt öelda, et tunnen rõõmu väikestest asjadest, ei reageeri probleemidele negatiivselt, vaid vastupidi, võtan neid meeleldi vastu. Olen õppinud läbi kristallide ja oma nägemuste, et probleemid tulevad meieni, et õpetada meile midagi, mida me veel ei tea, ja kui me sellest õpime, siis vastutasuks saame õige käitumise elus edasiminekul.

Olen alati öelnud neile, kellega on vaimsetel teemadel vesteldud, et ärgu iial võtku probleemiks kellegi inimese äraminekut ja tagasilööke pidurina, vaid võtku seda kui märki, et on aeg edasi liikuda, lasta minna, õppida olukorrast ja võtta elus uus suund. Järelikult on see etapp tema jaoks lõppenud ja seetõttu ei tasu end võtta kannatajana, vaid tuleb meelde jätta, et kõik läbielamised on millegi jaoks vajalikud.

Kitse ehk Lamba aasta

Iga sodiaagiaasta toob endaga kaasa erineva iseloomuga eluperioodi, annab meile võimalusi, muudab inimeste käitumist ja suunda. Saabuv aasta toob igal tasandil suhetes suuri muudatusi, valikute tegemist, lõpetamist ja algatamist.

Saabuval aastal kistakse laiali suhted, mis on hoitud mõlema poolt koos mugavusest. Antakse valik, kas lõplikult lahku minna või võidelda koos parema tuleviku nimel lõpuni. Samuti kerkivad päevakorda õigesti lõpetamata suhted, riiuga laiali läinud sõbrad, minevikuinimesed, kellega ei ole ülesanne lõpetatud. Need tulevad, et te teeksite oma valikud, kas lõpetada need teemad igaveseks või jätkata sealt, kus pooleli on jäädud.

Soovitan kõigil sügavalt mõelda, kellel te lubate oma ellu tulla ja kellele annate võimaluse minna. Suhteil, mida tuleval aastal päästa suudetakse, on suur potentsiaal säilida senikaua, kuni eluülesanne on õpitud. Need, kes otsustavad lahku minna, nende vaimne side lõpetatakse ja antakse eluteele uus hing.

Peale suhete on 2015. aasta eneseteostamise ja eneseleidmise aasta, õnnestuvad õpingud, enesetäiendamised ja oma õige elukutse leidmine.

Hoidke ennast, lähedasi, märgake inimesi enda ümber ja et uus aasta tooks endaga kaasa palju head!

Tene Laul
meedium

Print Friendly, PDF & Email