Kaia Kollo toob huvilised tervisliku liikumise juurde (1)

OSKAB JA TAHAB AIDATA: teiste inimeste treenimine teeb ka Kaia Kollo (vasakul) õnnelikuks. Foto: Riho Lepik

OSKAB JA TAHAB AIDATA: teiste inimeste treenimine teeb ka Kaia Kollo (vasakul) õnnelikuks. Foto: Riho Lepik

Kui Orissaares sirgunud Kaia Kollo käest küsida, kes ta täpselt on ja millega tegeleb, siis iseloomustab ta end kui “rööprähklejat”, kes tahab oma oskusi kasutada rahva- ja tervisesportlaste treenimisel.

“Minu eesmärk on ka lähendada tervete ja puuetega inimeste sporti, leida selles ühiseid jooni ja otsida võimalusi, et nad saaksid midagi koos teha,” räägib Tartus füsioterapeudiks õppinud Kaia Kollo.

Tema unistus on panna kokku oma spordikogemus ja füsioterapeudi oskused. “Tahan aidata tavainimesi, kes soovivad midagi saavutada enda jaoks. Nendega koos treenida on minu jaoks hästi tore.”

Kaia on töötanud massöörina noorte suusakoondislaste, Pere Leiva võrkpallurite ja kergejõustiklastega ning tegutsenud ka Eesti kelguhoki koondise juures.

Praegu töötab ta Baltikumi ühe suurema fitness-vahendite edasimüüja, Läti ettevõtte Gfitness juures, aitab vajadusel terviseklubisid ruumilise lahendusega, juhendab klubis MyFitness TRX-treeninguid ning aitab nõu ja jõuga invaspordi liitu ja sinna kuuluvat tulevikulootust Egert Jõesaart.

Edasi loe laupäevasest Saarte Häälest.

Print Friendly, PDF & Email