Kuhu minna

Neljapäev, 30. oktoober

ÜRITUS
Konverents “1944. aasta jäljed Saaremaal” kell 10 Kuressaare linnateatris.

Kangastelgede õpituba kell 17 Hellamaa külakeskuses. Osalustasu 5 €

NÄITUS
Näituse “Paadipõgenikud 1944. Nelja laeva lugu” avamine kell 14.30 Kuressaare kultuurikeskuse II korrusel. Näitus on avatud novembri lõpuni.

EKKM RATASTEL: rändnäituse “Kohatu” avamine kell 18 Saaremaa kunstistuudio galeriis. Näitus on avatud 6. detsembrini.

TANTS
DJ Sander Loel Kodulinna lokaalis.

Reede, 31. oktoober

ÜRITUS
Kohtumine Andres Otsaga kell 13 Taritu raamatukogus. Oma uusi laule esitab Taritu memme-taadi lauluklubi.

TÜ VKA Loomeeri 2014 kell 19 Orissaare kultuurimajas. Üles astuvad TÜ Viljandi kultuuriakadeemia tudengid ja vilistlased, muusikud, tantsijad-koreograafid, kes esitavad publikule oma loomingut. Järelpidu kell 22 Sadama körtsis kantrihõngulise kontserdiga.

Kunstiloengud Saaremaa kunstistuudios. Kell 18 “Saartest ja kraavidest” – loeng kunstilise tegevuse utoopilisest funktsioonist (kirjandusteadlane Jaak Tomberg, Eesti kirjandusmuuseumi teadur). Loeng annab ülevaate utoopia mõistega seotud struktuurilistest ja ajaloolistest vastuoludest ning püüab seeläbi analoogia kaudu ilmestada kunstilise tegevuse võimalusi ja piiranguid kehtiva (ideoloogilise) tegelikkuse õõnestaja ja põlistajana. Kell 19 “Keha, koht ja geopoliitika” (kunstnik Tanel Rander, EKA doktorant). Ettekanne räägib sellest, kuidas praeguse maailmakorra ajalooline varjukülg – koloniaalsus – mõjutab inimest, sõltuvalt tema kehast ja asukohast. Mis on Ida-Euroopal ühist endise 3. maailmaga? See on koloniaalne haav, mille erinevaid kihte ettekanne tutvustab. Tasuta.

Halloweeni tähistamine kell 20 kohvikus Mosaiik.

Isetegevuslaste stiilipidu kell 20 Kihelkonna rahvamajas. Tantsuks mängib ansambel Singapur. Esinevad Kihelkonna rahvamaja isetegevuslased. Teretulnud on kõik, kes tulevad halloweeni-kostüümides!

TANTS
DJ Alver Raaper Kodulinna lokaalis.

Ott Lepland klubis Privilege.

Halloween klubis Diva. DJ Peeter Kukk.

Mosquito Mönusas Villemis.

Tantsuõhtu ansambliga Sada ja Seened kell 21 Nasva klubis. Laud broneeri telefonil 53 541 019.

Ans TV5 Kapteni kõrtsis.

Print Friendly, PDF & Email