BC Hundid alustas kodus kindla võiduga

VÕITLUS KÄIB: Raido Sooär ja Rene Kiil on oma kaitselaua korralikult blokeerinud. Foto: Alver Kivi

VÕITLUS KÄIB: Raido Sooär ja Rene Kiil on oma kaitselaua korralikult blokeerinud. Foto: Alver Kivi

Laupäeval oma tänavuse esimese kodumängu mänginud Kuressaare BC Hundid / ASSA Abloy võitis korvpallimeistrivõistluste esiliigas Põlva BC Kala 106 : 77.

“Võit tuli ikkagi suht raskelt,” tunnistas BC Hundid treener Marko Ool. “Esimese poolaja ja kolmanda veerandi esimese poole kaitsega ei saa üldse rahul olla. Samas rünnak tõi meid täna pigem võiduga välja.”

Saarlased alustasid Kuressaare spordihoones hästi, minnes kolme ja poole minuti jooksul 15 : 3 juhtima. Esimene veerand võideti 33 : 24, kusjuures mängida said kõik mehed.

“Oleme sel aastal kõik kolm mängu kaotanud ja eks poistel oli ka võidunälg ning tulime seda mängu siin võitma,” põhjendas Marko Ool head algust. “Liidreid ja esiviisikut polnud mõtet kohe pikalt solgutada, sest ei tea ju, milliseks võib mäng kujuneda. Viimasel veerandil oleksid mehed siis natuke värskemad olnud.”

Saavutatud edu BC Hundid enam käest ei andnud. Poolaeg võideti 59 : 41 ja viimast veerandit alustati seisul 80 : 67. Viimased kümme minutit võideti aga 26 : 10.

“Vastased olid mängu lõpus ikka päris kustunud. Meil on seda rammu rohkem, nemad väsisid kõik veerandaja lõpud ära,” tõdes Marko Ool.

Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste teises liigas alistas Orissaare Rock võõrsil Pärnu Mets / KK Pauluse 75 : 62 ja teenis sellega oma teise võidu. Alari Hiis tõi parimana 19 punkti, Markus Metsala viskas 16 ja Aivo Laul 15 punkti.

Spordiklubi Vesse kaotas võõrsil Haapsalu Korvpallikoolile 32 : 117, Vesse parimana viskas Mart Truu 10 punkti.

Print Friendly, PDF & Email