Tantsija Semy vend kolis koos perega Saaremaale

RAHULOLEV KLIENT: Semy Morgun on oma venna Andrei massöörioskustega väga rahul. Foto: Tambet Allik

RAHULOLEV KLIENT: Semy Morgun on oma venna Andrei massöörioskustega väga rahul. Foto: Tambet Allik

Järgmisel nädalal alustab Kuressaare erakliinikus Hanvar tööd Tallinnast koos abikaasa Ireeniga Saaremaale kolinud massöör Andrei Morgun.

“Saaremaale tulek on meil tegelikult päris pikalt plaanis olnud,” ütles Andrei, kes sattus Saaremaale tänu oma vennale, tantsuklubi Semiir eestvedajale Semy Morgunile.

“Alati, kui ma Tallinnast Saaremaale jõudsin, siis oli see selline kontrast,” märkis ta, lisades, et siin on ta alati puhanud nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Ehkki mõte Saaremaale asuda tekkis Andreil juba kolm aastat tagasi, läks elu aga nii, et vahepeal elasid nad ka Soomes ja Saksamaal.

“See oli aga päris keeruline ja ütleksin nii, et see ei olnud meie maa. Otsustasime siiski jääda Eestisse ja just Saaremaale ning nüüd, kui ma olen siin juba pool aastat elanud, saan aru, et see on meie jaoks õige koht,” kinnitas Andrei.
Andrei abikaasa Ireen on ripsme- ja küünetehnik ning töötab Vally salongis.

Andrei on lõpetanud Eesti M.I. massaažikoolis Rootsi ehk klassikalise ja kupumassaaži erialal ning täiendanud ravimassaaži oskusi Tais. Nüüdseks on ta juba 3,5 aastat praktiseerinud nii Eestis kui ka Soomes ja Saksamaal.

Andrei Morgun rõhutas, et tema eesmärk on aidata inimesi, kellel on tervisemuresid, ja seni on ta oma klientidelt saanud vaid positiivset tagasisidet. “See on minu jaoks väga oluline, kui kliendid on rahul,” tähendas Andrei, kes hakkab Hanvaris pakkuma nii Rootsi ehk klassikalist kui ka kupumassaaži. “Massaaž toetab terve-olemist, annab hea enesetunde ja on tõhus stressimaandaja.”

Print Friendly, PDF & Email