Lehekoristus tekitas linnakodanikus pahameelt (11)

LEHEKORISTUS: Tänavalt korjatakse lehed kokku, aga hoovipoolne osa jääb seekord koristamata. Foto: Tambet Allik

LEHEKORISTUS: Tänavalt korjatakse lehed kokku, aga hoovipoolne osa jääb seekord koristamata. Foto: Tambet Allik

Tallinna tänav 43 elanik pöördus eile Kuressaare Linnamajanduse töödejuhataja Urmas Kuuse poole kaebusega, et lehekoristustööde käigus puhuti tema hoovi tänavapoolne külg paksult lehti täis.

Anonüümsust palunud linnakodanik selgitas, et tema aia taga oleva pärnaallee koristamise käigus puhuti suur osa mahalangenud lehtedest tema hoovi. Kodanik helistas linnamajanduse töödejuhataja Urmas Kuusele, kes pakkus kodanikule varianti, et ta võib lehed oma hoovist kokku riisuda ja aia taha hunnikusse tuua.

Kodanik leidis, et kui Linnamajandus tema hoovi lehti täis paiskab, tuleb neil need sealt ka ära koristada. Vaidlus leidis aset eile kella ühe ajal päeval.

Tallinna tänav 43 viidi kokkukuhjatud hunnikud ära veidi enne kolme. Kuna kodanik tema hoovis olevaid lehti aia taha ei viinud, siis neid ära ei koristatud.

Urmas Kuusk ütles, et Linnamajandus ei teinud eile veel lõplikku koristust, sest puud on alles lehes. “Läheme sinna tagasi veel ja veel,” sõnas Kuusk, tõdedes, et koristustööde käigus võis tõepoolest osa lehti kodaniku hoovi sattuda.

“Püüdsin talle selgitada, et mida rohkem me tänase tuulega lehti üles ajame, seda sügavamale tema krundi peale tuul need lehed paraku puhub,” rääkis Kuusk. Tuulise ilma korral langevad pärnade lehed kodaniku hoovi nii või teisiti, tõdesid mõlemad osapooled.

Print Friendly, PDF & Email