Tupu vajab kodu

TupuTupu on suur, ilus ja pontsakas poiss. Tema süsimust kasukas läigib silmipimestavalt, tema sokid on alati lumivalged ja tema imelised valged vurru- ja kulmukarvad on igapäevaselt justkui rivi peale kammitud.

Terve oma teadliku elu on Tupu elanud turvakodus koos kümnete ja kümnete teiste kassidega.Tal ei ole midagi seltskonna vastu, aga kooselu ligi 70 kassiga võib ka kõige tugevama närvikavaga loomale lõpuks kurnavaks muutuda. Tupuga nii juhtuski ja nüüd vajab ta teie abi, head inimesed!

Tupu vajab kodu. Päris oma kodu, kus ei ole karjakaupa teisi kasse, kus pererahva paid oleks vaid tema päralt ja kus tal oleks ka võimalus õues oma kassiasju ajada.

Suur stress on Tupule põhjustanud põiepõletiku. Kõik analüüsid on korras, need ei näita midagi, ja ometi on Tupu vaevas.

Esialgu vajaks Tupu spetsiaalset ravitoitu. Et krõbinad ainult Tupu kõhtu jõuaks, peaksime ta puuri panema. Puuris istumine tekitaks jällegi lisastressi.

Peale selle oleks Tupul vaja veidike kaalu kaotada, 6 kilo karvast ilu on tohtrite sõnul veidi paljuvõitu. Puuris istudes on kaalukaotus aga mõeldamatu, seal puudub liikumisvõimalus hoopiski. Seega on tegu suletud ringiga ja Kassikodusse jäädes ei pruugi Tupu üldse terveks saada.

Praegu saab Tupu valuvaigistit, et veidikenegi valu ja piina leevendada. Kõik, kes on ise põiepõletikku põdenud, teavad, millega tegu.

Ka on Tupu nii tark poiss, et teeb ise endale veekausis istevanne. Nii see aga jääda ei saa. Ei tohi jääda. Tupu on selleks liiga hea kass ja ta väärib parimat. Parimat kodu, parimat pererahvast.

Turvakodu tasub poisi kojumineku puhul tema ravi eest. Kuni lõpliku tervenemiseni. Meile on oluline, et raha tõttu ei jääks sellel leebel kassil oma päriskodu leidmata ja et ravikulud ei hirmutaks ära tulevast pererahvast.

Tupu on kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud poiss oma parimas eas.

Tule talle Kassikodusse külla, siis veendud oma silmaga, kui vinge kassiga tegu on. Helista 58370708, kirjuta saareloomad@saareloomad.ee või saada sõnum turvakodu faceboogi lehele. Tupu ootab…

Print Friendly, PDF & Email