Korraldatud jäätmeveo septembris lõppenud hanke tulemusena langevad prügiveohinnad Ida-Saaremaal sõltuvalt konteineri suurusest kuni 46 protsenti.
Ida-Saaremaa ja Muhu valla korraldatud jäätmeveo konkursi võitjaks tunnistatud senine vedaja AS Ragn-Sells langetab 1. veebruarist hinda kõigi konteinerite osas. Kõige enam, 46,1% alaneb 140-liitriste konteinerite tühjendamishind, kuid märgatav hinnalangus ootab ees ka majaomanike poolt enim kasutatud 240-liitriste (langus 31%) ja suvilaomanike hulgas populaarsete 80-liitriste (43,2%) konteinerite tühjendamist.
“Ise me muidugi kartsime, et prügiveo hind võib vähe kerkida, aga praegu oleme tulemusega rahul,” ütles hankekomisjoni liige Martin Käärid. Hanke tulemusel saavad järgmiseks kolmeks aastaks Ragn-Sellsi prügivedajaks Laimjala, Leisi, Muhu, Orissaare, Pöide ja Valjala vald. Uus prügiveoleping hakkab kehtima 1. veebruarist 2015.
aga lisatasud,nagu linnas on
sularaha makse tasuline ja mis kõik veel.
ootame,vaatame.Kanda vaja ju kinnitada,
küll hiljem selgub mis tegelik elu on.
Millistest lisatasudest jutt on, kui tead, anna tulla. Kui sul mingeid kindlaid fakte pole, ei maksa heas uudises negatiivset otsida ja inimestes segadust tekitada.
mis on siis sularahas arve maksmisel võetav
75 senti,kas mitte lisatasu.
sama firma võtab oma teenuse eest raha saamisel
veel tasu,vahendajat kui niisugust ju pole.
Arve 1,20 ,raha vastu võtmine 75 senti,nii on
Kuressaares.
Ära hakka jälle seletama,et kõik tehku arvutiga
või panga kaudu,kõigil ei ole seda võimalust.
pole normaalne,et inimene arve tasumisel peab maksma veel selle eest lisa et arvet maksta siin pole ju midagi normaalset,mille eest lisaks 75 senti?Kas olen selleks kohustatud ostma omale arvuti ja neti.Tulge appi,see ju täiesti mõistuse vastane,selline asi saab tõesti toimuda ainult meie riigis,..et selleks et arvet maksa maksa veel lisa .Kus on mõistus?Ka Veevärgis saab maksta vee eest sulas ja ei mingeid lisa sente juurde,krt kuhu viib see lõputu ahnus?
Siiamaani kolme kuu peale 3,71€, nüüd siis 46,1% vähem ehk 2€. Ja siis mõni veel kobiseb.
Kas Ida-Saaremaal tegeleb mõni ettevõte ka suurkonteinerivedudega ehitusprahi jms jaoks?