Iff laulab Koguvas oma kodusaarte rahvale

Homme annab Ivo Linna Muhus Koguva sadamas juubelikontserdi, kus kõlavad nii uued kui ka vanad tuntuks lauldud lood.

“See kontsert erineb mandril toimunutest selle poolest, et laulame seal mõne Saaremaa- ja mõne Muhu-teemalise laulu,” ütles Ivo Linna. “Usun, et kontserdi kava on selline, et sealt leiavad endale midagi igas vanuses inimesed.”

Nii kõlavad Koguvas kindlasti “Kikilips” ja “Suvi”, aga ka lood uuelt plaadilt ja isamaalised laulud. “On natuke sentimenti ja nukrust, aga ka lõbusamat poolt – nagu eluski,” lausus ta.

Ivo Linna hinnangul on Koguva sadam suurepärane kontserdipaik. “Koht on ilus, mis seal salata – see meri ja päikeseloojang,” märkis ta. “Loodan, et see läheb kontserdikohana käima.”

Kontserdi korraldaja, Koguva sadama omaniku MTÜ Ankur liikme Ragnar Põllu hinnangul on piletimüük seni läinud keskmiselt, ent kontserdi lähenedes on inimesed muutunud aina aktiivsemaks.

“Loodame, et ilmaprognoos peab paika ja reedel tuleb ilus ilm,” lausus ta. “Kui peaks sadama, tuleb publikul sellega lihtsalt arvestada ja vihmavarjud-keebid kaasa võtta. Ilmateenistus lubab siiski, et seda pole vaja.”

Kontserdil on kaastegevad Maarja-Liis Ilus, Kaire Vilgats, Dagmar Oja, Antti Kammiste, Kalle Tetsmann, Andrus Lillepea ja Toomas Vanem.

Print Friendly, PDF & Email