FC Kuressaarele raske, kuid tähtis võit

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga viimases mängus Tallinna FC Puuma vastu esimesel poolajal kaotanud FC Kuressaare sai seejärel oma mängu käima ja võitis raske kohtumise 3 : 2.

“Emotsionaalselt oli see võit meeskonnale väga tähtis,” tõdes FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak, lisades, et tulemuseni jõuti raskelt, kuid tähtis on siiski lõppskoor. “Me polnud kaua võitnud ja loodan, et saame selle võiduga nüüd viimaseks ringiks uue ja hea mineku.”

Kuigi Sander Laht viis meeskonna 23. minutil 1 : 0 juhtima, vastasid võõrustajad kahe väravaga 29. ja 40. minutil, viimase penaltist. Seepärast on igati loogiline, et Pelle Pohlak ei jäänud meeskonna mänguga avapoolajal üldse rahule. “Mehed tegutsesid platsil halvasti ja tujutult, jätkates nii nagu meie viimastes mängudes ning vastased said igati teenitult kaks väravat,” rääkis ta.

Pärast puhkepausi tegi peatreener mitu muudatust. Ta tõi vahetusest sisse Margus ja Mikk Rajaveri ning pani Elari Valmase tipuründajaks. “Eesmärk oli pall ees püsima saada, sest esimesel poolajal suutsime rünnata vaid mõne sekundi,” põhjendas Pohlak.

Kuressaare surve vastaste kaitseliinile paranes ja see tõi ka tulemuse. 70. minutil lõi Amor Luup 2 : 2 ja 88. minutil 3 : 2, kui saatis 25 meetrilt maapõrkega palli Puuma värava ristnurka.

Print Friendly, PDF & Email