Saba Ragn-Sellsi kontoris tekitas meelepaha (1)

Eile ennelõunal tekkis Kuressaares Pikk tänav 30 asuva Ragn-Sellsi kontori ukse taha pikk järjekord inimestest, kes olid tulnud prügiveolepingut sõlmima.

Samuti järjekorras seisnud Kuressaare linnateatri direktor Piret Rauk ütles Saarte Häälele, et teenindaja oli väga meeldiv, aga probleem seisnes selles, et ta oli üksinda.

Ragn-Sellsi kontor asub Kuressaare elamute hoolduse hoones. Piret Rauk leidis, et see hoone pole mõeldud selleks, et suurem hulk inimesi seal järjekorras seisaks: “Pime koridor, toole ei ole, umbne ja tohutult palav.” Ta lisas, et paljud inimesed lahkusid lepingut sõlmimata, kuna neil polnud aega nii pikalt oodata.

Järjekorras oli Rauga sõnul tekkinud ka arutelu ja mitmel inimesel oli endiselt küsimusi, miks seda uut lepingut ikkagi vaja on.

Kella 12 ajal oli järjekord juba lühem, teenindaja juurde pääsemiseks tuli oodata umbes veerand tundi. Saue tänava elanik Richard Eelma ütles, et tal oli seoses lepinguga mõningaid küsimusi, kuid koos teenindajaga olid nad loodetud kompromissini jõudnud.

Saarte Häälega võttis eile ühendust Rootsi tänava kortermajas elav mees, kes polnud rahul sellega, et nende maja haldava Kuressaare elamute hoolduse esindaja Veeve Pihelpuu oli keeldunud neile uut prügiveolepingut näitamast. Mees teadis, et nende maja prügivedu läheb uue firmaga täpselt kaks korda kallimaks, ja oli soovinud vähemalt lepingu tingimustega tutvuda. “Kas see on mingi riiklik saladus või?” imestas ta.

Veeve Pihelpuu ütles Saarte Häälele, et pole seal mingit saladust, kuid mainitud koosolekul ei olnud sel majaelanikul lepingukoopiale õigust, kuna ta pole korteri omanik. “Tegin just praegu majavanemale koopia,” viitas Pihelpuu, et probleem peaks olema lahendatud.

Kuressaare linnavalitsuse kodulehel on vastused korduma kippuvatele küsimustele, mis puudutavad prügivedu. Muu hulgas on seal kirjas, et Ragn-Sellsi infotelefonile 15 155 on hetkel väga palju helistajaid ja seetõttu ei pruugi klienditeenindaja kohe vastata.

Print Friendly, PDF & Email