Tänasest saab uue prügivedajaga lepingu sõlmida (11)

Kuressaare elanikud saavad alates tänasest sõlmida AS-iga Ragn-Sells uue prügiveolepingu. Inimeste paremaks teenindamiseks avas firma Pikk tn 30 klienditeeninduspunkti.

Kuressaarlaste postkastidesse on linnavalitsuse pressiesindaja Geili Heinmaa teatel kas juba saabunud või saabumas Ragn-Sellsi teavituskiri. Kui maja haldab haldusfirma, on teavitus saadetud firmale.

Linnavalitsus soovitab Kuressaare elanikel sõlmida Ragn-Sellsiga uued prügiveolepingud enne 1. septembrit, mil vedu pihta hakkab, sest siis on mõlemad osapooled selleks ajaks konkreetsetes veotingimustes kokku leppinud ja segadust ei tohiks tekkida. Lepinguid saab sõlmida posti teel, klienditeeninduspunktis või internetis (www.ragnsells.ee/leping).

Kui teavitusümbrik on tulnud aadressile, kus ei elata, tuleks sellest teavitada Kuressaare linnavalitsust.Kui teavitusümbrikku pole tulnud, ent prügiveolepingut soovitakse siiski sõlmida, tuleks sellest kindlasti teada anda linnavalitsusele või Ragn-Sellsi klienditeenindajale.

Muu hulgas kutsub Ragn-Sells tulevasi kliente infopäevadele, kus jagatakse infot ja vastatakse küsimustele. Infopäevad toimuvad 6. ja 7. augustil linnavalitsuse teise korruse saalis.

Print Friendly, PDF & Email