Merenädal kutsub osalema fotokonkursil “Seiklusjutte maalt ja merelt”

Saaremaa merenädal ja Kuressaare merepäevad kuulutavad taas välja fotokonkursi, sedapuhku nime all „Seiklusjutte maalt ja merelt“, kuhu on oodatud kõiksugused hetketabamised, mis seotud mere või mereliste tegevustega.

Selfie jahtlaeva pardalt, võrratu vaade veealusest maailmast, kaunis hetk maakera kuklapoolelt või sootuks midagi muud. “Tee foto nutiseadme või profikaameraga, vahet ei ole, loeb vaid hetk, mis on kinni püütud!” kutsus üles Kuressaare merepäevade infojuht Silver Saluri.

Samuti võib konkursile saata juba pildistatud, aga seni avalikustamata foto. Kõik jäädvustused, mis mere või mereliste tegevustega seotud, on oodatud 10. augustini e-postile saluris@gmail.com. Foto juurde palume märkida, millise hetke on tegija üles pildistanud, samuti autori kontaktid (nimi, e-post ja telefon).

Fotod riputatakse anonüümselt Saaremaa merenädala ja Kuressaare merepäevade Facebooki fännilehele, kus igaüks oma
lemmikule hääle anda saab. Foto esitamisega kinnitab saatja, et foto kuulub talle või ta omab õigusi selle levitamiseks.

Merenädala meeskond ei võta vastutust fotode autoriõiguse eest, samuti jätab endale õiguse mittesobivad pilte Facebooki fännilehe galeriisse mitte panna.

Kõigi konkursile esitatud fotode autoriõigused jäävad autoritele, ent konkursil osalemisega antakse korraldajale õigus kasutada esitatud fotosid konkursi tulemuste avalikustamiseks trükiväljaannetes ja internetis tasuta. Foto digitaalne töötlus on lubatud ainult piltide lõikamiseks, suuruse muutmiseks, perspektiivi korrigeerimiseks ning vähesel määral heleduse/tumeduse ja kontrastsuse parandamiseks.

Fotokonkursi parima selgitab välja merepäevade meeskond, oma lemmiku valib Facebookis ka publik. Parimatele on välja pandud väärilised auhinnad!

Print Friendly, PDF & Email