“Suvesangarid” salvestavad Saaremaal

Sel nädalal on Saaremaal TV3 võttegrupp, et teha lugusid Saaremaa erinevaist paigust saate “Suvesangarid” tarbeks. “Saaremaal tiirutame ringi mitmes kohas ja käime nii põhjas, lõunas, idas kui läänes,” ütles toimetaja Kertu Sikk saate võttemeeskonnast, lisades, et nad valisid huvitavaid kohti nii soovituste kui kuulduste järgi ning mõni teema on ka puhtjuhuslikult ette sattunud.

“Ilmselt siiani on ekstreemseim kogemus Tõnu talus Heidi Hanso ja Risto Ränga juures söödud viinamäeteod,” märkis Sikk, kelle sõnul väärivad mainimist kindlasti ka Leedri külas Liisi Kuivjõgi juures maitstud kadakatooted ja soe vastuvõtt. Suvesangarite nipinurgas saab näha seda, kuidas näiteks Moskvitši sisekummist hakatakse jalatseid valmistama. “Seda ikka selleks, et vaatajatele väärt nippe õpetada,” muigas Sikk, meenutades, et suve alguses tegid nad plätud pudelist ja švammist ja tänaseks on need juba üsna peetud moega.

Saaremaal ollakse nädalajagu ning nende tegemised siin on eetris näha kahel tuleval nädalal.

“Suvesangarid” on TV3 uus suvine saade, kus saatejuhid Indrek Vaheoja ja Kristjan Rabi võtavad ette suvise ringreisi ning külastavad Eesti tõmbekeskusi. Saade on eetris esmaspäevast neljapäevani kl 22.

Print Friendly, PDF & Email