FOTOD: 10. Karala Odagalal uuenesid rekordid

REKORDIMEES: Jako Lindrop võttis enda nimele Karala Odagala rekordi. Foto: Erakogu

REKORDIMEES: Jako Lindrop võttis enda nimele Karala Odagala rekordi.
Foto: Erakogu

Karala Odagalal juba traditsiooniks saanud oda- ja kuulitõukevõistluse rekordite parandamise eest hoolitsesid seekord Jako Lindrop ja Leana Vahter.

Võistluse üks korraldajatest Indrek Kaskpeit ütles, et kokku oli Karalasse oda viskama ja kuuli tõukama tulnud 90 inimest. Koos pealtvaatajatega aga oli Roopa lahe äärde kogunenud paarsada inimest.

Naiste odaviskes võidutses mõneaastase vaheaja järel viskama tulnud Leana Vahter. Tema tulemuseks jäi 39.55. Ülejäänud poodiumikohad jagati hoopistükkis võrkpallurite vahel. Nette Peit sai tulemuseks 36.35 ja Eliisa Peit 33.56. Indrek Kaskpeit märkis, et kena on näha, kuidas oda viskavad ka teiste spordialade esindajad.

Meeste odaviske esimeses voorus lõi platsi puhtaks Jako Lindrop, kes parandas nii oma isiklikku kui ka gala rekordit, visates 66.80. Sellest piisas kuldmedaliks pika varuga. Teise koha sai vägagi korraliku tulemusega 51.16 korvpallur Mario Paiste ning pronksmedal riputati kaela Allan Soorskile tulemusega 46.60.

Võistluste uue rekordi pakkus ka naiste kuulitõuge, kus Leana Vahter kindlustas võidu tulemusega 13.48. Teine oli Airike Kapp tulemusega 10.55 ja kolmas Nette Peit tulemusega 10.13. Meeste kuulitõukes sai võidu Erik Saar tulemusega 13.48, teine oli Martin Salong tulemusega 12.06 ja kolmas Kaarel Mai 11.51.

Korraldajate sõnul toimub odagala Karalas kindlasti ka järgmisel aastal.

Print Friendly, PDF & Email