Taniel Vares ja Merlin Helm abielluvad (18)

PALJU ÕNNE! Taniel Vares ja Merlin Helm koos poja Taniel juunioriga. Foto: erakogu

PALJU ÕNNE! Taniel Vares ja Merlin Helm koos poja Taniel juunioriga. Foto: erakogu

Täna pärastlõunal sõlmitakse tuntud muusiku Taniel Varese ja Saaremaa lemmikloomade turvakodu eestvedaja Merlin Helmi abielu.

“Veel ei oska karta,” naeris Kuressaare noortekeskuse juhina töötav Taniel eile pärastlõunal küsimuse peale, millised emotsioonid enne nii tähtsat päeva on. Ta lisas, et tulemas on tagasihoidlik pidu, pulmakülalisi on nii 70 ringis. Pulmapidu peetakse Tehumardil. Küsimusele, kuidas seitse aastat koos olnud noortel sündis otsus abiellumiseks, vastas Vares muiates: “Naise initsiatiivil. Tema oli aktiivsem pool, ütles, et nüüd peab, aga ega mul olnud selle vastu ka midagi. Selles mõttes, et võtsin üsna kergelt vedu, ainult kaks aastat läks,” rääkis peigmees lustakalt.

Tanieli arvates on abiellumine üks ilus sündmus. “Ühtepidi ei tohiks see allkiri paberil midagi tähendada, kui inimesed on kaua koos elanud, armastavad teineteist ja neil on juba lapsed, aga samas on ta sümboolne märk, et sellega seotakse ennast lõplikult,” arutles ta, lisades, et antakse ju vanne, mille järgi püütakse ka edaspidi toimetada.

Kuna Taniel ja Merlin ei ole leeritatud, on pulmad ilmalikud. “Algul oli küll mõttes, et kirikuõpetaja võiks meid paari panna. Aga selle tingimuseks oli leeritamine, ja ausalt öeldes, kuna me mõlemad ei ole hingelt väga usklikud, siis mõtlesime, et sellepärast leerikursust läbi teha ei ole mõtet. Et keda me petame,” kõneles Taniel. Tema sõnul on ka pulma kuupäev nende mõlema jaoks tähenduslik ning ainult nende teada. Kindel oldi selles, et pulm toimub juulikuus. “Ja vaata, kui lihtne on edaspidi pulmakuupäeva meeles pidada, laulu- ja tantsupidu ju.”

Meeleolu loob pulmapeol Ivo Linna ja muusikutest koosnev bänd. Küsimusele, kas Tanielil on plaanis pulmaõhtul ka muusikuna lavale astuda, vastas ta, et selle õhtu jätab ta tõesti vahele.

Kella 17 paiku võib pulmarongi ning hobustel ratsutavat noorpaari näha kesklinnas ning noorpaar palub kõigilt autojuhtidelt mõistvat suhtumist. Tanielil ja Merlinil on kaks poega ning Tanielil eelmisest kooselust ka tütar, kes elab Tallinnas.

Print Friendly, PDF & Email