Kuressaare jõudis nutitakso ajastusse (1)

Alles äsja taksojuhi ametiga alustanud Liina Pints võttis Kuressaares esimesena kasutusele Taxify mobiilirakenduse, mis võimaldab mugavalt ja kiiresti nutitelefoniga taksot tellida.

“Mul on väga hea meel, et Taxify jõudis suvehooajaks ka minu sünnilinna Kuressaarde. Taxify on saanud varem palju taksode otsinguid Kuressaarde, nüüd on teenus avatud,” rõõmustas Markus Villig (20), Taxify OÜ tegevjuht. “Ootame Taxify teenusega liituma Kuressaare taksofirmasid ja soovi korral ka üksikuid taksojuhte, et taksode valikut suurendada.”

Taxify OÜ turundusjuhi Adam Tamjärve sõnul peaksid taksojuhid liitumiseks esmalt külastama Taxify kodulehekülge, kus neil on võimalik täita sooviavaldus. Seejärel võtab ühendust Tallinna juhtide koordinaator, kes teeb esmase instrueerimise ning registreerib konto.

Kõikidel taksojuhtidel kontrollitakse nende taksolitsentsi kehtivust ning registreeringut FIE või OÜ-na. Tamjärv tõi nutitakso eelisena välja selle, et lisaks kiirusele on see ju ka väga mugav – saad valida endale lähimal asuva takso. Üsna pea lisandub tema sõnul mitmeid uuendusi, mis muudavad takso tellimise veel mugavamaks ning aega kokkuhoidvamaks.

Eelmise aasta suvel Tallinnas tegevust alustanud Taxify on nüüdseks ka Tartus, Haapsalus, Pärnus ja Viljandis. Kuressaare on seega kuues Eesti linn, kus Taxify tegevus avatakse. Taxify süsteemis on Eestis praeguseks juba 1000 taksot.

Takso tellimiseks peab klient laadima oma nutitelefoni Taxify mobiilirakenduse. Tellimisel saab klient taksot valida auto kauguse, hinnakirja või teiste klientide jäetud tagasiside alusel.

Print Friendly, PDF & Email