Muhu ei saa veel pakiautomaati (2)

Eesti Post jätab pakiautomaadi Muhus Liival esialgu paigaldamata, kuid pole välistatud, et edaspidi muhulased selle automaadi siiski saavad.

Eesti Posti pakiautomaadi teenuste arendamise grupi juht Reedik Poopuu teatas vastuseks Muhu vallavalitsuse taotlusele, et selleks aastaks on pakiautomaatide teenuse laiendamise kava tehtud ja Liiva küla sellesse nimekirja ei kuulu. Ehkki Eesti Post paigaldab pakiautomaate üldjuhul vaid vähemalt 2500 elanikuga paikadesse, ei välistanud Poopuu automaadi ülesseadmist edaspidi ka Muhusse.

“Kindlasti võtame Muhu valla nüüdsest arvesse kui ühe võimaliku uue asukoha ja arvestame seda järgmiste laiendamiste käigus,” teatas Poopuu.

Muhu vallavanema Raido Liitmäe sõnul on oluline oma soovist teada anda ja usutavasti pakiautomaat ühel päeval Muhusse ka tuleb. “Ega me seda lootnudki, et niipea kui teeme taotluse, siis kohe see ka paigaldatakse,” märkis Liitmäe, kelle sõnul ei ole Muhu vald konkureerivate pakiveofirmade poole pöördumist praegu kaalunud.

Muhu vallavalitsus pöördus postiautomaadi paigaldamise sooviga Eesti Posti poole maikuus.

Kuigi Muhus Liiva kaupluse kõrval on postkontor olemas, tellivad muhulased e-kaubanduse vahendusel üsna palju kaupa, mistõttu ollakse ka huvitatud pakiautomaadist.

Print Friendly, PDF & Email