Horoskoop

JÄÄR – Valitsevad depressiivsed meeleolud. Kipud masohhistlikult nautima enesehävitamist.
SÕNN – Võid täna kokku puutuda tujukate ja vaidlushimuliste inimestega. Suhtu neisse huumoriga.
KAKSIKUD – Kui tunned täna soovi muuta oma elu huvitavamaks ja mitmekülgsemaks, siis on nüüd just sobiv aeg.
VÄHK – Oled täna leplikum ja rahumeelsem kui tavaliselt. Pead tähtsaks kaaslaste suhtumist ja oled valmis arvestama ka nende arvamustega.
LÕVI – Võimalik, et sul tekib soov arendada endas mõnd uut joont. Muutud aktiivsemaks ja otsid rohkem kui tavaliselt suhtlemisvõimalust võõrastega.
NEITSI – Oled täna kõikvõimaliku surve suhtes ülitundlik. Püüa vältida olukordi, kus keegi võiks sinult midagi oodata või nõuda. Võta aega enese jaoks.
KAALUD – Sind ei huvita võim, vaid püstitatud eesmärk mõista oma potentsiaali. Tunned kirglikku tahtmist võidelda ja naudid seiklusi.
SKORPION – Täna võib juhtuda, et asjaajamistel põrkad takistustele. Sinu plaanid võivad mõne ettearvamatu inimese tõttu ootamatult muutuda.
AMBUR – Võimalik, et puutud täna kokku emotsionaalsete inimestega, kuid ära lase nende impulsiivsusel ennast mõjutada. Väldi ebasiirast viisakust!
KALJUKITS – Tunned täna soovi luua selgust oma suhetes. Reageerid väga kiiresti ja näitad oma tundeid välja rohkem kui tavaliselt.
VEEVALAJA – Oled kokkuhoidlik ja häbelik inimene. Tunned end ehk liiga tühisena, kuid sulle teeks head, kui lubaksid endale aeg-ajalt mõne naudingu.
KALAD – Oled täna heas vormis. Tervis on hea ja tunned soovi oma energiat ka kuidagi füüsiliselt rakendada. Hea päev trenni ja dieediga alustamiseks.

Print Friendly, PDF & Email