Horoskoop

JÄÄR – Sind häirivad täna kuulujutud. Väldi stressi ja liigset pinget, muidu võid masendusse langeda.
SÕNN – Tänane päev toob palju romantikat ja flirti, kuid tõsisemaid suhteid ei maksa loota.
KAKSIKUD – Tunned täna rahuldust sellest, kui saad kedagi õpetada. Kuid õpeta eelkõige neid, kes seda ise tahavad.
VÄHK – Peaksid täna valmis olema tegutsemiseks. Ära looda, et keegi sinu eest midagi ära teeb. Tähtsad otsused pead kindlasti ise langetama.
LÕVI – Oled täna veidi hajevil ja tunnetad pidevalt, et sul on kiire. Püüad võimalikult palju ära teha, kuid kipud jääma pealiskaudseks.
NEITSI – Võimalik, et mõtteisse tikuvad täna minevikus läbielatud ebameeldivused. Püüa jääda rahulikuks – mis läinud, see läinud.
KAALUD – Õhus võib olla armastust. Ehkki sind ümbritsevad inimesed käituvad sinu meelest naljakalt, peaksid püüdma asju ka teises valguses näha.
SKORPION – Võimalik, et kohtud autoriteetse inimesega ja saad kauaoodatud vastused oma ammustele küsimustele.
AMBUR – Tunned huvi intellektuaalsete mängude vastu. Soodne päev kultuuriasutuste ja -ürituste külastamiseks. Võib areneda romantiline suhe.
KALJUKITS – Võimalik, et tunned ennast täna jõuetuna ja kaotad usu asjadesse, millest alles hiljuti vaimustuses olid. Ära võta seda tunnet liiga tõsiselt!
VEEVALAJA – Oled suuteline parandama minevikus tehtud eksimusi, tulles välja kõikidest ummikseisudest. Päev on ebasoodne reisimiseks.
KALAD – Tunned soovi oma hinge avada, kuid ei leia, kellele südant puistata. Vältida tuleks liigset energiakulu. Parem puhka.

Print Friendly, PDF & Email