Horoskoop

JÄÄR – Planeediseisud võivad põhjustada pingeid ja takistusi sinu ettevõtmistes. Otsi endale rahulikum keskkond ja naerata.
SÕNN – Ootamatud sõprussuhted huvitavate ja kummaliste inimestega. Ole avatud, sa võid saada uusi huvitavaid ideid.
KAKSIKUD – Tänase päeva märksõnad on hea tuju ja energilisus. Oled avatud ja entusiastlik, mis nakatab ka teisi. Hea aeg alustada uute ettevõtmistega.
VÄHK – Tänast päeva iseloomustavad kergemeelsus ja tuulepäisus. Ole ettevaatlik oma isikliku varaga, oht on varaste ohvriks langeda.
LÕVI – Oled täna tavalisest teravmeelsem ja otsekohesem. Kuid peaksid olema valmis selleks, et ka sinu arvel võidakse veidi teravmeelitseda.
NEITSI – Oled täna liiga sentimentaalne ja kipud teiste süütuid märkusi südamesse võtma. Samas suudad rohkem ilu märgata.
KAALUD – Täna ei taha asjad sinu kontrollile hästi alluda. Võimalikud segadused ja üksteise valestimõistmine.
SKORPION – Võimalik kokkupuude isikutega, kes töötavad salaja sulle vastu. Püüa säilitada eneseväärikus ja ausus ka siis, kui see tundub tõesti raske.
AMBUR – Nüüd aktiviseeruvad need energiad, mis on seotud loomingulisuse ja seksuaalsusega. Tõenäoliselt mõjud vastassugupoolele väga atraktiivselt.
KALJUKITS – Ära alusta täna uusi ettevõtmisi. See päev ei sobi äritehinguteks ega oma autoriteedi tõestamiseks.
VEEVALAJA – Rahuliku ja harmoonilise energiaga päev. Tunnetad, et sul on palju aega ja jõuad kõik vajaliku tehtud. Mõjud veetleva ja külgetõmbavana.
KALAD – Võimalik, et tunned täna põletavat soovi vahelduse järele. Oled tüdinenud argirutiinist. Hea oleks ette võtta üks huvitav reis või loodusmatk.

Print Friendly, PDF & Email