Horoskoop

JÄÄR – Soodne päev tegeleda seni lahendamata probleemidega. Sinu suhe pannakse proovile ja ebavajalikud kontaktid katkevad.
SÕNN – Hea päev ravikuuriga alustamiseks, plaanikohaseks operatsiooniks, teaduslikuks ja loovaks tööks.
KAKSIKUD – Täna võivad avalduda sinu varjuküljed ja omadused, millest sa parema meelega vabaneksid.
VÄHK – Tänane päev võib sulle materiaalses mõttes väga soodsaks kujuneda. Võimalikud ootamatud pakkumised või sponsorlus.
LÕVI – Tänane päev toob sulle sündmusi, mida oled põhjustanud oma käitumisega minevikus. Püüa nüüd igast olukorrast midagi õppida.
NEITSI – Võid täna olla valel ajal vales kohas ning seetõttu võid kuulda midagi sellist, mis pole tegelikult sinu kõrvadele mõeldud.
KAALUD – Õige aeg alustada tervislike eluviisidega või ravikuuriga. Oled täna sihikindlam ja tähelepanelikum oma keha vajaduste suhtes.
SKORPION – Oled täna veidi pealetükkiv ja agressiivne. Seda viimast õnneks vaid sõnade tasandil, kuid sellegipoolest võid inimesi närvi ajada.
AMBUR – Täna valitseb üksteisemõistmise ja andestamise meeleolu. Oskad arvestada teiste tunnetega, päev kujuneb tõenäoliselt harmooniliseks.
KALJUKITS – Tasakaalukas päev, oskad tunnetada oma vajadusi ning vältida äärmusi ja ülepingutamist. Suhtle kaaslastega ja ole neile toeks.
VEEVALAJA – Ole valmis ebameeldivateks üllatusteks. Tänane päev kipub minema hoopis teisiti, kui ootasid. Ole paindlik.
KALAD – Kipud täna veidi jämedakoeline ja taktitundetu olema. Pööra oma partnerile rohkem tähelepanu, kui sa tast ilma ei taha jääda.

Print Friendly, PDF & Email