Horoskoop

JÄÄR – Võimalik, et saad täna saatusemärke, millest saad aru alles mõni aeg hiljem. Vaata inimesi, kes sinu teele satuvad, peeglina ja võta õppust.
SÕNN – Kipud täna veidi väljakutsuvalt käituma ja sellega teisi inimesi ärritama. Hakkad kergesti vaidlema.
KAKSIKUD – Oled täna energiline ja aktiivne. Seda nii sõnades kui ka tegudes, kuid väldi teiste paikapanemist.
VÄHK – Võimalik, et pead täna tagantjärele korrigeerima oma hooletusest tehtud vigu. Ole edaspidi tähelepanelikum.
LÕVI – Avastad täna oma meeldivaks üllatuseks, et sinu kaaslased mõistavad sind paremini kui arvasid. Võid lahendada nii mõnegi segase suhte.
NEITSI – Igati sobilik päev pikaleveninud tööde lõpetamiseks ja viimistlemiseks. Võimalik, et leiad üles mõne kadunud asja või kohtud vana tuttavaga.
KAALUD – Tunned ennast üksildasena. Arvad ekslikult, et sul on vähe sõpru, kes sind väärikalt hindaksid ja sinu eest hoolitseksid.
SKORPION – Täna on sinu jõud ja energia suunatud partnerlusse. Sulle on tähtis kaaslaste heakskiit ja mõistev suhtumine.
AMBUR – Tänased planeediseisud soosivad lühireise ja aktiivset suhtlemist. Võid täna teada saada asju, mis aitavad sind eneseteostamisel.
KALJUKITS – Täna võiksid tegeleda millegi loomingulise või romantilisega. Sinu häälestatus on selleks igati soodne. Hea päev suhete parandamiseks.
VEEVALAJA – Tänased sündmused nõuavad sinult veidi järeleandlikumat ja paindlikumat suhtumist. Püüa olla osavõtlik.
KALAD – Nüüd on parim aeg näidata oma liidriomadusi ja ilmutada majandamisoskust. Su füüsiline vorm on hea ja tahtejõud tugev.

Print Friendly, PDF & Email