Terje Nepper: juhiks saadakse läbi kogemuste (14)

LOOMULT OPTIMIST: Terje Nepper usub, et ka aastal 2025 on Saaremaa jätkuvalt mõnus paik, kus elada. Foto: Raul Vinni

LOOMULT OPTIMIST: Terje Nepper usub, et ka aastal 2025 on Saaremaa jätkuvalt mõnus paik, kus elada. Foto: Raul Vinni

Saaremaa ettevõtjate liidu uus juhatuse esimees Terje Nepper leiab, et juhiks sündida pole võimalik. Heaks juhiks võib saada vaid tänu aja jooksul omandatud kogemustele.

Ütlesite eelmisel nädalal, et olite enda jaoks otsustanud – teie Saaremaa ettevõtjate liidu juhatuse esimeheks ei hakka. Ometi olete nüüd seda. Kuidas see nii läks?

Allusin üldsuse survele. Kõik juhatuse liikmed on ju tegelikult väga hõivatud, kuid keegi pidi vastutuse enda peale võtma. Küllap ma sobisin teiste juhatuse liikmete arvates rohkem, kuna olen päris ettevõtja, ja kahjuks ei tulnud ka see, et olen naine.

Mis te arvate, kas liidu juhtimisel hakkab midagi teistmoodi olema?

Ma ei arva, et midagi kardinaalselt muutma peaksime. Meil on väga tugev liit. Saaremaa ettevõtjate liit on kõige mõjukam katuseorganisatsioon maakonnas. Liitu kuulub 61 ettevõtet, millest oleneb otseselt ja kaudselt elu-olu Saaremaal. Praeguseni on liitu hästi juhitud ja ka uus juhatus sai üldkogul valitud tugev. Juhatuses on kokku 11 inimest ja liidu juhtimine on meeskonnatöö.

Mõni uuendus on meil plaanis, kuid põhieesmärgiks on ja jääb esindada ettevõtjate huve ja seista selle eest, et Saare maakonna ettevõtluskeskkond oleks jätkusuutlik.

Edasi loe tänasest Saarte Häälest.

Print Friendly, PDF & Email