Horoskoop

JÄÄR – Tunned tüdimust hallist argielust. Igatsed oma ellu romantikat ja midagi originaalset. Hea päev loomingulisteks avastusteks.
SÕNN – Oled täna aktiivne ja positiivselt meelestatud. Tegutse ja edu on sulle garanteeritud! Võid sattuda vaidlustesse.
KAKSIKUD – Täna proovid võita kaaslaste tähelepanu ja olla nende silmis eriline. Oma ettearvamatu käitumisega võid tõelise segaduse põhjustada.
VÄHK – Võid täna kohata inimest, kes mõjub sulle igati innustavalt. Võid saada vastuse mõnele olulisele küsimusele.
LÕVI – Võid täna sattuda kummalistesse olukordadesse, kus sa ei oska käituda. Püüa jääda iseendaks ja väldi ebasiiraid inimesi.
NEITSI – Iga mõistlik pingutus toob täna märkimisväärset edu. Püüa vältida liigset domineerimist ja pealetükkivust.
KAALUD – Kipud olema edev ja end võõraste sulgedega ehtima. Peaksid meeles pidama, et edu võivad sulle tuua vaid ausus ja siirus.
SKORPION – Tänane päev võib sulle tuua vägagi suuri katsumusi. Püüa säilitada positiivne meelestatus, siis laheneb kõik kergemini.
AMBUR – Täna on kerge ja loominguline päev, mil saad probleemidest kergesti jagu. Paranevad ka suhted kaaslastega.
KALJUKITS – Täna peaksid usaldama oma intuitsiooni ja mitte laskma end mõjutada teiste nõuannetest. Tegele just sellega, mida ise vajalikuks pead.
VEEVALAJA – Tänase päeva teemad on luksus, mugavus ja heaolu. Võimalik, et satud mõnda gurmaanide või veinisõprade klubisse.
KALAD – Võimalik, et sinust kõrgemal positsioonil olev inimene küsib täna sinu arvamust või nõuannet. Sinu kindlameelsus mõjub teistele igati positiivselt.

Print Friendly, PDF & Email