Häid teenindajaid on palju (5)

Märts oli hea teeninduse kuu, mille puhul kutsusime lugejaid teada andma, kus nad on kogenud head teenindust ja keda nad peavad headeks teenindajateks. Siinkohal avaldame kiidetud kohad ja tunnustust väärivate inimeste nimed koos arvamuse avaldajate kommentaaridega.

“Väga hea teenindaja on Kersti Vaga tervisesalongist Karmen,” leiab kuressaarlane Ellen Kapsta. “Olen käinud oma jalgade ja haige selja pärast tema juures juba kümme-viisteist aastat. Kersti on väga lahke, abivalmis, täpne ja korralik, teeb oma tööd hästi. Kui sinna lähen, kostitab ta suurepärase teega. Olen oma jalgade pärast käinud abi otsimas ka mujal, aga pole kusagil saanud nii head teenindust kui Kersti juures. Sealt tulles on tunne, nagu tuleksid tagasi lausa teisest maailmast.”

Luule Aadussoo Torgust kirjutas toimetusele: “Nii toredat ja viisakat bussijuhti nagu Vambola Rabi tasub eeskujuks seada. Kõigile ütleb “palun”, “aitäh” ja “head aega”, kõigi vastu on viisakas ja sõbralik.”

“Tahan kiita Tekstiili poe müüjat, samuti Rahva Raamatu müüjaid, Saaremaa keskraamatukogu töötajaid, bussijaama lähedal asuva ehituspoe müüjaid,” ütles toimetusse helistanud ja end pensionär Lainena tutvustanud lugeja.
“Häid teenindajaid on veelgi. Müüja ei pea kogu aeg naeratama, küll aga peab ta olema sõbralik ja tähtis on see, et ta tahab sind teenindada.”

Ostmine kui meeldiv sündmus

Ja nüüd nimetuks jääda soovinud kiitjate arvamused: “Head teenindajad on piimatööstuse väravas asuva Sikassaare poe müüjad. Nad suhtlevad, soovitavad, on rõõmsameelsed. Rimi kassapidaja Eha Vilter oma mõnusa sõbraliku suhtumisega teeb hariliku ostmise meeldivaks sündmuseks. Silvi Niit Saaremaa Apteegist on üliabivalmis, vanainimestega hästi kannatlik ja nõuandev. Ta jääb rahulikuks ka pretensioonikate klientidega.”

“Tõstan esile järgmisi teenindajaid: Tiia Vaga T-Salongist – väga osavõtlik, hea soovitaja, empaatiavõimega; Helle Kamp Silja ärist – väga heasüdamlik ja ääretult vastutulelik; kingsepp Sulev Siigur kesklinnas – kiire teenindaja, heatujuline; juuksur Jouni Lehtikangas Tolli tänavas – täpne, hea soovitaja; Õie Rahnel kesklinna õmblusateljeest – väga vastutulelik, kiire, heatujuline; Elme Hiiuväin Kaarma lillepoes – südamlik, vastutulelik, abistav, hea empaatiavõimega.”

“Swedbankis on häid teenindajaid palju, näiteks Ruth Saapar ja Bille Jõevere.”

“Kuressaare raamatukogus on väga sõbralikud töötajad.”

“Raamatukogu parim teenindaja on Liivi Soodla.”

“Kiidan väga GoBusi juhte, kes teenindavad Kuressaare–Vätta liini. Enamik neist on alati heatujulised, sõbralikud ja abivalmis.”

“Sikassaare poe müüjad on Saaremaa parimad müüginaised. Igati asjalikud ja sõbralikud.”

“Tahan kiita Chameleoni kohviku ühte töötajat (nime kahjuks ei tea), kes on seal juba pikemat aega töötanud. Alati väga rõõmsameelne ja abivalmis, kohe superhea tunde tekitab. Väga hea meelega lähen sinna sööma.”

“Kiidan Norman Optika teenindust, EMT-st Triinu Laipaika ja Lemmi Jõeäärt, Selveri kollektiivi tervikuna. Puudust tunnen Sadhu teenindajatest.”

“Kaubaaidas on tublid töötajad.”

Oma tööd peab tundma

“Minu meelest on üks väga kompetentne, abivalmis ja lahke teenindaja Erika Pints Liiva raamatukogust. Ta oskab alati soovitada sobivat kirjandust (ja seda ka üles otsida), kui ees on ootamas diplomitöö, vajad muidu mingil alal informatsiooni või tunned huvi uuema kirjanduse vastu. Lihtsalt naeratavast teenindajast jääb väheks, kui ta oma tööd ei tunne, kuid Erika on tõesti oma töös pädev ja lahke.”

“Selveris on minu lemmik Merle Viskus.”

“Selverisse on tõesti head müüjad juhtunud. Kahju, et nime ei tea, aga blondi poisipeaga viiekümnendates müüja on eriti tore.”

“Selver ja kogu personal on tõepoolest muutunud pärast remonti, kõik on abivalmis ja toredad! Ja EMT Lemmi Jõeäär – super!”

“Paljud teenindajad on väga head, näiteks Selverist ja SEB-st tulevad kohe meelde.”

“SEB-i lähen rõõmuga!”

“Müüja ei pea kogu aeg naeratama, küll aga peab ta olema sõbralik ja tähtis on see, et ta tahab sind teenindada.”

“Väga kiidan Stiilika müüjaid, alati naeratus näol ja head sõnad huultel. Iialgi ei ole näinud seal kedagi vissis näoga, rõõmuga teevad oma tööd ja see paistab kaugele välja. Teenindus viis pluss!”

“Stiilikas on tõesti parim second hand pood Kuressaares! Parimate müüjatega. Tihtilugu ei ostagi sealt midagi, lihtsalt jalutan läbi, positiivne elamus on garanteeritud.”

“Väga sõbralikud ja abivalmid müüjad on Stiilikas. Alati naeratavad ja kliendisõbralikud. Väga kiidan!”

“Mina tahan kiita Rae poe töökat kollektiivi, kõik on väga tublid ja sõbralikud.”

“Maximas on üks kassapidaja – nime ma kahjuks ei tea –, kes saab minult naerunäo, kui sinna juhtun. Muidugi on ka meie maapoodides suurepäraseid müüjaid, kes teevad oma tööd rõõmsal meelel.”

“Kiidan Virve Kaistet Maximast, kes on alati naeratav ja sõbralik.”

“Maxima kassas on Virve Kaiste ja Aire Pihlas superhead teenindajad. Kiitus neile.”

“Mulle meeldis Maximas üks noormees, aga nüüd pole teda letis näha olnud. Kenasti viisakalt ja kiiresti teenindas.”

“Kiidan nii Andrus Raamatut, Ivar Koppelit kui ka Marika Magusat maanteeametist. Kõik tunnevad oma tööd väga hästi ja aitavad alati.”

“Ferrumi kotipoe müüja Sirje Lakkur on väga kena ja sõbralik, parim müüja linnas!”

“Lihakombinaadi poes on igavesed lahedad müüjad, aga mõni ei saa aru, et nad soovitavad, tutvustavad sulle oma kaupu. Lõppsõna jääb ikka ostjale.”

“Kiidan Auriga lillepoe müüjaid!”

“Selveris, Auriga Koduekstras ja Seppäläs on müüjad ja teenindajad kõik äärmiselt toredad, viisakad ning sõbralikud!”

“Koduekstras ja Seppäläs on väga toredad müüjad. Edu neile ka edaspidiseks.”

“Minu juuksur Terje Salumaa salongist Kihar väärib küll kiitust!”

“Kiitust väärib Warma autoteenindus. Alati olen abi saanud. Viisakad noormehed vastuvõtus ja väga asjalik autoelektrik Ivar Otsa.”

“Kiidan oma perearsti õde Pikalt tänavalt, seal on alati viisakas ja meeldiv vastuvõtt ning kiire lahendus ka olemas – nii palju, kui tema võimuses.”

“Kiidan Fixuse autoteenindust. Mina kui naisterahvas olen sealt alati abi saanud. Isegi kui lähen tulede pirni ostma, aitavad nad kohe ära vahetada.”

Print Friendly, PDF & Email