Kaarel Kruusmägi täitis Mallorcal oma eesmärgi

Mallorcal toimunud järjekordsel purjetamise maailmakarikavõistluste etapil sai Kaarel Kruusmägi klassis Laser Standard 58. koha ja saavutas sellega oma eesmärgi.

“Eelsõitude vaiksed tuuled sobisid mulle hästi ning tegin kaks väga head ja kolm mitte nii head sõitu,” rääkis Kaarel Kruusmägi. “Sellest piisas aga, et esmakordselt end kuldlaevastikust leida. Kevadine eesmärk kahest MK etapist vähemalt ühel kuldgruppi jõuda sai juba esimesega täidetud.”

Sellega saarlase hea ilma õnn pöördus ja kahe päeva jooksul sõidetud finaalsõidud toimusid juba tormisemates oludes. Nagu arvata võis, oli ta nendes sõitudes tagumises otsas. “Kuldgrupis nõrku sõitjaid pole ja mul oli ikka tükk tegu, et seal mitte viimaseks jääda,” ütles Kaarel Kruusmägi. “See mul ka õnnestus. Tugeva tuule kiirus näitab paranemise märke ja enam grupist maha ei jää.”

Paraku sai purjetaja ka kurvemaid uudiseid, kui leidis paadi põhjast suurest pingest ja pikkadest aastatest tekkinud praod. Tema “suksu” aeg hakkab ümber saama ja juba lähitulevikus tuleb kindlasti uue soetamisele mõelda.

Rasketel aegadel on ligi 7000 euro kokkusaamine aga paras pähkel.

Print Friendly, PDF & Email