Horoskoop

JÄÄR – Sind köidab täna kõik romantiline ja ilus. Sinu intuitsioon on väga terav ja tunnetad kaaslaste meeleolusid.
SÕNN – Oled täna liiga kriitiline ja vähendad sellega ka teiste innukust. Püüa vaadata asjadele avarama pilguga.
KAKSIKUD – Sind on täna lihtne segadusse ajada. Kui peaksid juhuslikult mõne otsuse langetama, siis pea silmas ka detaile.
VÄHK – Tunned täna põhjendamatut hirmu selle ees, et sinu vastu ollakse ebaõiglane. Püüa oma sisemise jõu abil nendest kompleksidest vabaneda.
LÕVI – Hea päev tegeleda pooleli jäänud probleemide lahendamisega. Sinu käitumine äratab täna rohkem tähelepanu kui tavaliselt.
NEITSI – Soodne päev kaaslaste mõjutamiseks ja aktiivseks suhtlemiseks. Püüad põgeneda rutiinist, otsid põnevust ja eksootikat.
KAALUD – Võimalik, et pead täna end tõestama või maksma panema. Sind rünnatakse väga alatul moel otse selja tagant.
SKORPION – Täna saavutad edu vaid sooja suhtumise ja mõistmisega. Oskad end panna teise inimese olukorda, et tast aru saada.
AMBUR – Võimalikud pinged lähedaste sõprade või sugulastega. Sulle püütakse peale suruda ideid ja arusaamu, mis on sulle täiesti vastuvõetamatud.
KALJUKITS – Täna suureneb sinu vastutustunne. Tunned end isiklikult süüdi, kui koostöös teistega midagi viltu läheb. Väldi enesepiitsutamist.
VEEVALAJA – Sinu veenmisvõime ja intuitsioon jätavad teistele sügava mulje. Sobiv aeg puhkamiseks ja tegelemiseks oma hobidega.
KALAD – Kaldud täna äärmustesse ja tujutsed igal võimalikul juhul. Nii võid närvi ajada ka kõige kannatlikuma inimese. Talitse ennast!

Print Friendly, PDF & Email