Horoskoop

JÄÄR – Täna võivad su oponendid sind ärritada ja kannatamatuks muuta. Võimalik, et saad endale partneri, kes su elu kibedaks teeb.
SÕNN – Kipud täna tavalisest rohkem esinema ja eputama mõne uue avastusega. Saavutad väga kergesti igatsetud tähelepanu.
KAKSIKUD – Sul on täna raske end ohjeldada, kui igatsed lõbutseda. Oled tavalisest ülemeelikum, aktiivsem ja jutukam ning otsid sobivat seltskonda.
VÄHK – Püüad täna iga hinna eest esimest viiulit mängida ja teistest peajagu üle olla. Ära oma võimeid siiski üle hinda.
LÕVI – Oled täna heas vormis. Kuid ära unusta olukorda nautides, et mis kergelt tulnud, see ka kergelt läheb.
NEITSI – Oled täna sõbralikult meelestatud. Püüa siiski koos olla selliste inimestega, keda sa usaldada võid. Hea päev perekondlikeks üritusteks.
KAALUD – Sind köidavad huvitavad ja erilised inimesed ning kõik ekstreemne ja ekstravagantne. Hea päev millegi uue avastamiseks.
SKORPION – Kipud täna olema veidi lihtsameelne ja kergeusklik. Peaksid aga meeles pidama, et kõik inimesed ei pruugi olla sama heatahtlikud ja ausad.
AMBUR – Võimalik, et puutud kokku isikutega, kes püüavad sind kuidagimoodi üle kavaldada. Hoia silmad lahti ja väikseimagi kahtluse korral jäta tehing tegemata.
KALJUKITS – Kui sul avaneb täna võimalus oma oskusi demonstreerida, siis kasuta see kindlasti ära. Võid saada uue töökoha.
VEEVALAJA – Sinu mõttekäigud on nüüd eriti kained ja loogilised. Täna õnnestuvad sul kõik ettevõtmised, mis vajavad ratsionaalsust.
KALAD – Oled täna julge ja enesekindel. Püüad igas olukorras läbi lüüa ja häid tulemusi saavutada.

Print Friendly, PDF & Email