Horoskoop

JÄÄR – Tänane päev võib tuua uut selgust sinu mõtetesse ja tunnetesse. Avastad, et see, mis siiani tundus käsitlematu, on nüüd mõistetav.
SÕNN – Täna valitseb traumadeoht, seetõttu püüa vältida liigset tormakust ja rabelemist. Kui hakkad kuhugi hilinema, säilita rahu!
KAKSIKUD – Võimalik, et sul on täna probleeme ausaks jäämisega. Sul on raske tunnistada mõnd oma puudust, mistõttu kipud näitlema.
VÄHK – Võta aega perekonna jaoks, vastasel korral võib tekkida probleeme. Koos on alati lihtsam lahendust leida.
LÕVI – Täna võid saada ootamatuid pakkumisi või sattuda esineja rolli. Aktiviseeruvad sinu esinejaomadused.
NEITSI – Nüüd on sinu elus pigem sõpruse kui armastuse aeg. Hästi sobivad seltskondlikud ettevõtmised, soodne aeg reisimiseks.
KAALUD – Oled iseseisev ja tugev isiksus, kuid sul on väga lihtne luua ka sõprussidemeid. Täna on hea päev meeskonnatööks ja lastega tegelemiseks.
SKORPION – Tunned soovi end tõestada. Võimalik, et puutud kokku võimuga ja satud ootamatult juhi rolli. Ettevaatust, keegi võib ihaldada sind kukutada!
AMBUR – Kui peaksid täna vaidlusse sattuma, siis püüa oma põhimõtetele kindlaks jääda ja ära mingil juhul tagane.
KALJUKITS – Täna võib mõni tuttav sind alt vedada ja kokkulepitud kohtumisele mitte ilmuda. Ole valmis selleks, et pead oma plaanid ringi tegema.
VEEVALAJA – Täna soojenevad su suhted perekonnaga. Otsid tavalisest suuremat turvalisust ja parema meelega jääksid täna koju.
KALAD – Võimalik kokkupuude ettearvamatute ja agressiivsete inimestega. See mõjutab sind psüühiliselt niivõrd, et muutud ka ise agressiivseks.

Print Friendly, PDF & Email