BC Hundid alistas TLÜ/Kalevi ja kohtub Baltecoga

Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste esiliiga play-off’i esimeses ringis alistas ASSA Lukud / Kuressaare BC Hundid kodus TLÜ/Kalevi 80 : 65, millega oli kahe mängu kokkuvõttes parem ja kohtub nüüd Baltecoga.

Reedel Kuressaare spordihoones toimunud mängus käis BC Hundid oma trumbid kohe välja, võitis poolaja 52 : 32 ja hoidis vastase teisel poolajal ohutus kauguses.

Treener Marko Ool ütles, et poisid olid algusest peale mänguks valmis. “Saime kohe minema ja kolmveerand mängu mängisime kaitses agressiivselt,” lausus ta. “Lõpus tuli väsimus peale või lasid poisid jala sirgu ning nad said vahe pisut väiksemaks. Ohtu, et me kaotaksime, ei tekkinud, asi oli kontrolli all.”

Kuna esimene mäng Tallinnas võideti 72 : 58, võisid mehed korduskohtumise eel liiga enesekindlad olla. Marko Oolu sõnul meeskonda kohtumiseks motiveerima ei pidanud, sest kõik teadsid, mis kaalul on. “Aga eks ma pärast esimest mängu veidi kartsin, kuid me olime nendest võistkondlikult ikkagi piisavalt üle,” märkis treener.

Järgmises ringis minnakse vastamisi Baltecoga, kes on liigas aasta-aastalt medaleid võitnud. “Kaotama me seda mängu kindlasti ei lähe,” kinnitas Marko Ool.

“Meil on oma võimalused selles mängus täiesti olemas. Me lähme väga kõva lahingut andma ja eeskätt peame oma mängust kinni hoidma. Nende tagamehed on ka vanemaks saanud ja pole enam nii kiired. Me peame suutma neid pallita hoida ja pressida. Kui positsioonirünnaku peale jääme, siis teevad nad meile oma kogemustega ära.”

Print Friendly, PDF & Email