Liida Kaare pälvis elutööpreemia (7)

TUNNUSTATUD: Liida Kaare pälvis elutööpreemia ja Helle Kahm tänukirja hea töö ja pühendumuse eest. Foto: erakogu

TUNNUSTATUD: Liida Kaare pälvis elutööpreemia ja Helle Kahm tänukirja hea töö ja pühendumuse eest. Foto: erakogu

Kaarma vallavalitsuse sotsiaalosakonna endine juhataja Liida Kaare pälvis Eesti sotsiaaltöö assotsiatsioonilt elutööpreemia.

Eesti sotsiaaltöö assotsiatsioon tunnustas eile, rahvusvahelisel sotsiaaltöö päeval Tallinnas Salme kultuurikeskuses sotsiaalvaldkonna töötajaid.

“Eks see liigutas ikka hingepõhjani, kui selle kutse sain,” ütles sotsiaalvaldkonna elutöö preemia saanud Liida Kaare. “Algul ehmatasin – mis elutöö? Kas ma ei tohigi rohkem tööd teha?”

20 aastat sotsiaalvaldkonnas tegutsenud ja veebruari viimasel päeval Kaarma vallavalitsusest ametist lahkunud Kaare tunnistas siiski, et on praeguseks aja maha võtnud.

“Elu on natuke veel rikkam kui see sotsiaalvaldkond,” lausus Kaare, lisades, et nüüd saab ta rohkem oma lapselastele pühenduda.

Erinevate tiitlite kandidaatide hulgas tunnustati veel kaht Saaremaa esindajat. Sotsiaalminister Taavi Rõivase allkirjaga tänukirja pälvisid hea töö ja pühendumuse eest Sõmera hooldekodu juht Helle Kahm ja Leisi valla lastekaitsetöötaja Elve Rozenkron.

Helle Kahmi sõnul oli tänukiri oluline tunnustus kogu Sõmera Kodu kollektiivile. Kahm ise on Sõmera hooldekodu juhtinud peaaegu neli aastat. “Meil on kujunenud suurepärane meeskonnatöö ja meie klientide töine aktiivsus ja energia on meid pildile toonud ka väljaspool Saaremaad,” ütles Helle Kahm.

Eile kuulutati välja ka aasta hooldustöötaja, sotsiaaltöötaja, lastekaitsetöötaja ja hoolekandeasutuse juht.

Print Friendly, PDF & Email