Horoskoop

JÄÄR – Sinu jaoks hakkavad nüüd tähtsat rolli mängima sinu positsioon ja selle väärikus. Püüad kõigiga hästi läbi saada.
SÕNN – Oled täna eksperimenteerimise meelolus. Asud innukalt kõige uue ja huvitava kallale. Võid tulla originaalsetele ideedele.
KAKSIKUD – Tunned täna tavalisest suuremat soovi inimesi aidata ja toetada. Väldi siiski liiga ohvrimeelseks muutumist.
VÄHK – Hea päev öelda välja oma tegelik arvamus. Püüa seda teha võimalikult rahulikult ja mittesolvavalt, siis sind mõistetakse.
LÕVI – Informatsioonirohke päev. Võimalik, et kuuled ootamatult midagi väga rõõmustavat. Hea päev muudatuste tegemiseks.
NEITSI – Hõljud täna oma maailmas ja igasugune koostöö sinuga on raskendatud. Võid ühel hetkel avastada, et oled oma hajameelsuses reaalsusest kaugele ekselnud.
KAALUD – Tänased energiad muudavad sind veidi närviliseks. Norid pisiasjade kallal ja märkad ka tühiseid vigu.
SKORPION – Oled täna avatud kõikvõimalikele uutele ideedele ja ettepanekutele. Ootad huviga teiste inimeste arvamusi ja pakkumisi.
AMBUR – Võid täna sattuda olukorda, kus pead end tõeliselt ületama. Samas, kui end tõsiselt kokku võtad, võid edu saavutada.
KALJUKITS – Tänased planeediseisud soosivad tegelemist filosoofia, metafüüsika, mediteerimise ja religiooniga. Oled tõsises ja sügavmõttelises meeleolus.
VEEVALAJA – Lased ennast täna juhtida sentimentaalsusel. Võimalik, et viid mõne oma tuttavatest täielikku hämmeldusse. Väldi pealetükkivust.
KALAD – Täna ootavad sind huvitavad väljakutsed. Püüa võimalikult palju tegutseda. Ära lase sel päeval niisama mööda minna!

Print Friendly, PDF & Email