UUS! Kuressaare linna pidulikule vastuvõtule kutsutud (10)

Avaldame sel neljapäeval Kuressaare kultuurikeskuses toimuvale linnapea Hannes Hanso ja linnavolikogu esimehe Toomas Takkise tänavusele pidulikule vastuvõtule kutsutute nimekirja.

Taivo Lõuk (teenetemärk aastal 2000)

Ahti Viilup (teenetemärk aastal 2002)

Endel Püüa (teenetemärk aastal 2003)

Voldemar Tiit (teenetemärk aastal 2004)

Aare Taul (teenetemärk aastal 2005)

Maie-Ly Haavel (teenetemärk aastal 2006)

Vilve Männa (teenetemärk aastal 2006)

Tiit Köster (teenetemärk aastal 2007)

Laine Tarvis (teenetemärk aastal 2007)

Kaljo Ellik (teenetemärk aastal 2008)

Jalmar-Ülo Veskis (teenetemärk aastal 2008)

Aleksander Kollo (teenetemärk aastal 2009)

Helga Nurmekann (teenetemärk aastal 2010)

Bruno Pao (teenetemärk aastal 2011)

Enn Rettau (teenetemärk aastal 2012)

Helvi Koppel (teenetemärk aastal 2013)

Vjatšeslav Leedo (teenetemärk aastal 2013)

Toomas Takkis (volikogu esimees)

Piret Sarjas (aseesimees)

Toivo Alt

Viljar Aro

Helle Kahm

Ly Kallas

Merit Karise

Tambet Kikas

Argo Kirss

Lea Kuldsepp

Jüri Kuusk

Leet Rauno Lember

Kairit Lindmäe

Mart Mäeker

Gert Nepper

Jaanis Prii

Taavi Rauniste

Tiia Tammsalu

Anti Toplaan

Reet Tuisk

Kaarel Väer

Urve Tiidus                (minister)

Kalle Laanet               (Riigikogu liige)

Jaanus Tamkivi           (Riigikogu liige)

Tõnis Palts                  (Riigikogu liige)

Neeme Suur               (Riigikogu liige)

Kalev Kotkas             (Riigikogu liige)

Tarmo Mänd              (Riigikogu liige)

Indrek Saar                (Riigikogu liige)

Kaido Kaasik               (Saare maavanem)

Jaan Leivategija         (maasekretär)

Sven Mikser               (SDE esimees)

Ivari Padar                  (SDE juhatuse liige, Euroopa Parlamendi liige)

Urmas Reinsalu          (IRL-i esimees)

Tunne Kelam              (IRL-i eestseisuse ja volikogu liige, Euroopa Parlamendi liige)

Virge Pihel                 (IRL-i Kuressaare osakonna esimees, Saaremaa piirkonna juhatuse liige)

Koit Kelder                (Eesti Reformierakonna MKO esimees)

Mati Mäetalu              (Eesti Reformierakonna PKO esimees)

Kairi Uustulnd                       (Eesti Reformierakonna juhatuse liige)

Märt Vooglaid                       (Eesti Reformierakonna liige, Harjumaa MKO juhatuse liige)

Jaanika Rikko             (Eesti Keskerakonna Saaremaa piirkonna esimees)

Hannes Hanso                        (linnapea)

Madis Kallas              (abilinnapea)

Taavi Kurisoo             (abilinnapea)

Simmo Kikkas                       (arendusosakonna juhataja, linnavalitsuse liige)

Tiia Leppik                 (haridusosakonna juhataja)

Eero Lapp                  (linnasekretär)

Heli Jalakas                (kultuurinõunik)

Oskar Jõgi                  (Kuressaare Jahisadama sadamakapten)

Ruth Kalamees           (maanõunik)

Vilma Kippak                        (õigusnõunik)

Hannes Koppel          (linnaarhitekt)

Karmen Paju              (Turismiinfokeskuse juhataja)

Madis Pihel                (linnainsener)

Õilme Salumäe           (haridusnõunik)

Margo Sooäär                        (linnavara nõunik)

Mai Takkis                (rahandusnõunik)

Piret Tenno                 (sotsiaalnõunik)

Irene Valge                (linnavolikogu nõunik)

Anu Vares                  (arendusnõunik)

Anu Teppan               (linnapea abi)

Liise Kallas                (pressiesindaja)

Mati Põld                   (linnavolikogu esimees 1993-1996)

Peeter Jalakas             (linnavolikogu esimees 1999-2005)

Erik Keerberg                        (linnavolikogu esimees 2009-2013)

Ülo Vevers                 (linnapea 1993-1996)

Urmas Treiel               (linnapea 16.06.-17.11.2005)

Sulev Soodla               (Kuressaare Vanalinna Kooli direktor)

Helle Karu                   (Kuressaare Tuulte Roosi Lasteaia direktor)

Anne Maripuu                         (Kuressaare Rohu Lasteaia direktor)

Riina Saar                    (Kuressaare Pargi Lasteaia direktor)

Monika Talistu            (Kuressaare Ristiku Lasteaia direktor)

Helin Vinter                (Kuressaare Ida-Niidu Lasteaia direktor)

Jaan Rooda                  (Saaremaa Spordikooli direktor),

Tarmo Berens              (Kuressaare Muusikakooli direktor)

Boris Šestakov            (Kuressaare Kunstikooli direktor)

Taniel Vares                (Kuressaare Noorte Huvikeskuse direktor)

Anu Vahter                 (Saare Maakonna Keskraamatukogu direktor)

Piret Rauk                   (Kuressaare Linnateatri direktor)

Villu Veski                  (Kuressaare Kultuurivara juhataja)

Urmas Raik                 (Kuressaare Linnamajanduse juhataja)

Andres Keevallik        (TTÜ rektor)

Anne Keerberg            (TTÜ Kuressaare Kolledži direktor)

Roomet Leiger            (Eesti Mereakadeemia arendusprorektor rektori ülesannetes)

Neeme Rand               (Kuressaare Ametikooli direktor)

Kaire Kiil                     (Kallemäe Kooli ning Kallemäe Kooli Kuressaare filiaali direktor)

Johannes Kaju             (Kesklinna Eralasteaed Naerusuu direktori kohusetäitja)

Siiri Rabi                     (Eralasteaed Kõige Suurem Sõber direktor)

Jüri Leiten                   (Eesti Kontserdi direktor, Saaremaa Ooperipäevade korraldaja)

Andres Paas                (Kuressaare Kammermuusika Päevade korraldaja)

Laine Sepp                  (Poiste Keelpillifestivali korraldaja)

Reet Truuväärt            (Kuressaare Merepäevade produtsent)

Terje Nepper                (Arensburgi ürituste eestvedaja)

Aarne Mägi                 (Kuressaare Linnateatri direktori asetäitja loomealal)

Riho Räim                   (Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking, Saaremaa Velotuuri peakorraldaja)

Tõnu Vaher                 (Saaremaa kolme päeva jooksu korraldaja)

Toomas Sepp               (Saaremaa Ralli korraldaja)

Einar Soe                     (Saaremaa Ralli korraldaja)

Riho Kallus                 (Tenniseturniiri Saaremaa Open peakorraldaja)

Mele Pesti                    (Tallinna Ülikooli doktorant kultuuride uuringu erialal)

Jie Chen                       (Kuressaare Gümnaasiumi hiina keele õpetaja)

Irina Mulenok              (Kuressaare Gümnaasiumi inglise keele õpetaja)

Ülle Kreos                   (Kuressaare Vanalinna Kooli geograafia, bioloogia õpetaja)

Lia Hanso                    (psühholoog, hariduskomisjoni liige)

Jüri Tuulik                   (kirjanik)

Ivo Linna                     (laulja)

Teele Viira                   (laulja)

Margus Vaher              (laulja)

Paul Leemet               (AS Kuressaare Soojus juhatuse liige)

Jaan Mehik                 (AS Kuressaare Soojus juhatuse liige)

Rein Kallas                 (AS Kuressaare Soojus nõukogu esimees)

Aivar Sõrm                 (AS Kuressaare Veevärk juhatuse liige)

Ain Saaremäel            (AS Kuressaare Veevärk juhatuse liige)

Aare Lehtsi                (OÜ Kuressaare Bussijaam juhataja)

Mihkel Paljak                         (OÜ Saaremaa Prügila juhataja)

Viktor Sarapuu           (Kuressaare Haigla SA juhatuse esimees)

Reena Reinväli           (SA Kuressaare Hambapolikliinik juhataja)

Priit Rauniste             (ajalehe Meie Maa tegevjuht)

Veiko Visnapuu         (ajalehe Meie Maa peatoimetaja)

Aldo Maksimov         (ajalehe Meie Maa uudistereporter)

Veljo Kuivjõgi           (ajalehe Meie Maa majandusrubriigi toimetaja)

Gunnar Siiner                         (ajalehe Saarte Hääl vastutav väljaandja)

Merike Pitk                (ajalehe Saarte Hääl peatoimetaja)

Raul Vinni                  (ajalehe Saarte Hääl toimetaja)

Kertu Kalmus             (ajalehe Saarte Hääl toimetaja)

Margus Muld             (ERRi Saaremaa korrespondent)

Tõnis Kipper              (Raadio Kadi vastutav toimetaja)

Kaie Rõõm-Laanet     (OÜ Raadio Kadi juhatuse nõunik)

Neeme Korv               (Postimehe arvamustoimetuse juhataja)

Kaido Vahter             (Politsei- ja Piirivalveameti Lääne Prefektuuri Kuressaare politseijaoskonna juht)

Aare Allik                  (Politsei- ja Piirivalveameti Lääne Prefektuuri Kuressaare  politseijaoskonna piirkonnavanem)

Margus Lindmäe        (Päästeameti Lääne Päästekeskuse Saaremaa päästepiirkonna juht)

Kristjan Moora           (Kaitseliidu Saaremaa Maleva pealik)

Ott Keerberg              (Kaitseväe juhataja nõunik)

Enn Raadik                (Maanteeameti Lääne regiooni juht)

Olev Martinson          (Maksuameti Saare Maksu- ja tollibüroo juhataja)

Raivo Kallas               (Keskkonnaameti Hiiu-Lääne-Saare regiooni keskkonnakasutuse juhtivspetsialist)

Janne Tamm               (Kuressaare Väikelastekodu direktor)

Raivo Aeg                  (Õiguskantsleri nõunik)

Priit Turk                    (Eesti suursaadik Gruusias)

Eero Pärgmäe             (Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi transpordi asekantsler)

Sulev Liivik               (Rahandusministeeriumi kohalike omavalitsuste finantsjuhtimise osakonna juhataja)

Toomas Kivimägi       (Pärnu linnapea)

Ando Kiviberg           (Viljandi linnapea)

Andres Tinno             (Kaarma vallavanem)

Raimu Aardam           (Kihelkonna vallavanem)

Tiina Luks                      (Kärla vallavanem)

Vilmar Rei                  (Laimjala vallavanem)

Ludvik Mõtlep           (Leisi vallavanem)

Jaanika Tiitson           (Lümanda vallavanem)

Raido Liitmäe                        (Muhu vallavanem)

Kalle Kolter                           (Mustjala vallavanem)

Vello Runthal             (Orissaare vallavanem)

Jüri Saar                     (Pihtla vallavanem)

Andres Hanso                        (Pöide vallavanem)

Aare Sünter                (Ruhnu vallavanem)

Kalmer Poopuu          (Salme vallavanem)

Tiit Põld                     (Torgu vallavanem)

Aare Martinson          (Valjala vallavanem)

Maikel Lätt                (Kuressaare Linna Noortekogu esimees)

Veiko Viil                  (MTÜ Saaremaa Omavalitsuste Liidu büroo direktor)

Andi Saagpakk          (MTÜ Saaremaa Ettevõtjate Liidu esimees)

Veronika Allas           (MTÜ Saaremaa Puuetega Inimeste Koda juhataja)

Jüri Heinlaid               (MTÜ Saare Maakonna Invaühingu juhatuse esimees)

Andreas Põld             (MTÜ Eesti Apostlik-Õigeusu Kiriku Kuressaare Püha Nikolai Koguduse ülempreester)

Margus Mäemets        (MTÜ Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liidu Kuressaare Siioni Koguduse pastor)

Alur Õunpuu              (MTÜ Eesti Kristliku Nelipühi Kiriku Kuressaare Koguduse pastor)

Rein Käsk                  (MTÜ Seitsmenda Päeva Adventistide Kuressaare Koguduse pastor)

Arvi Lindmäe                        (MTÜ Eesti Metodisti Kiriku Kuressaare Koguduse pastor)

Erich Teigamägi         (MTÜ Eesti Kergejõustikuliit president)

Aivar Pohlak              (MTÜ Eesti Jalgpalli Liit president)

Margus Hiet               (MTÜ Saaremaa Merispordi Seltsi kommodoor)

Piret Pihel                   (SA Saaremaa Arenduskeskus juhataja)

Kaira Kivi                  (SA Saaremaa Arenduskeskus turismiarendusjuht)

Angela Nairis             (SA Saaremaa Turism juhatuse liige)

Kaire Nurja                (SA Orissaare Spordihoone juhataja)

Endla Saaretalu          (Raekoja hoidjatädi)

Margus Vanaselja       (AS Baltic Workboats juhatuse liige)

Meelis Kubits             (AS Corpore juhataja)

Ago Arge                   (AS EBC Ehitus Saaremaa osakonna juhataja)

Gert Vaba                  (AS ELTEL Networks töödejuhataja)

Varje Haavel              (AS Hanvar juhataja)

Mati Maas                  (AS Harjumaa Liinid Saaremaa osakonna juhataja)

Tõnu Toompuu           (AS Kuressaare Ehitus juhataja)

Toomas Matt              (AS Level juhataja)

Erkki Raasuke                        (AS LHV Pank juhatuse liige)

Sven Lennart Alpstål             (AS Luksusjaht juhatuse liige)

Raivo Vesiaid            (AS Peri juhataja)

Tõnis Rihvk                (AS Saaremaa Laevakompanii juhatuse liige)

Peeter Sääsk               (AS Saare Paat juhatuse liige)

Villu Vatsfeld                        (AS Saarte Liinid juhatuse esimees)

Erik Sakkov               (AS Tallinna Lennujaam juhatuse liige)

Mati Tang                   (AS Tallinna Lennujaam Kuressaare Lennujaama juhataja)

Lembit Soe                 (AS Tesman juhataja)

Peter Hunt                  (AS Trading House Eesti juhatuse liige)

Aivar Karotamm        (OÜ Aivar Karotamm Management juhatuse liige)

Mark Muru                 (OÜ Alunaut juhatuse liige)

Peeter Tiitson             (OÜ Al Mare Auto juhataja)

Ilmar Raag                 (OÜ Amrion projektide arendaja, režissöör-stsenarist)

Aarne Mustis              (OÜ Arensburg juhatuse esimees)

Jaan Viilup                 (OÜ Elmiku juhatuse liige)

Arti Arakas                (OÜ Euro Houses Development juhatuse liige)

Toomas Leis               (OÜ Gospa juhatuse liige)

Sami Kyllönen           (OÜ Incap Electronics Estonia direktor)

Anton Teras                (OÜ Installatsiooni Kompanii juhataja)

Margus Tang              (OÜ Ionix Systems juhataja)

Jaanus Põlluäär           (OÜ Javicar tegevjuht)

Indrek  Himmist         (OÜ Klotoid juhatuse liige)

Raivo Vare                 (OÜ Live Nature juhatuse liige)

Enn Meri                    (OÜ Merinvest omanik)

Kaupo Kirs                 (OÜ Merinvest juhataja)

Andres Kirst              (OÜ Reta Puit juhataja, OÜ Saare Ehituspuit juhatuse liige)

Rein Kirst                   (OÜ Reta Puit juhatuse liige, OÜ Saare Ehituspuit juhatuse liige)

Aivar Aru                   (OÜ Reval Auto Esindused Kuressaare Audi keskuse juhataja)

Arne Salong               (OÜ Saare Fishexport juhatuse liige)

Üllar Taniberg                        (OÜ Saaremaa DeliFood juhatuse liige)

Kristjan Leedo           (OÜ Saaremaa Lihatööstus juhatuse esimees)

Tullio Liblik               (OÜ Saarte Investeering juhataja)

William Moschella     (OÜ Seelight juhatuse liige)

Ivo Uustulnd              (OÜ S-Link juhataja)

Hendrik Karlson        (OÜ Sporrong Eesti tegevjuht)

Avo Maasik                (OÜ Teetormaja juhataja)

Peeter Tõniste            (OÜ Trelleborg Industrial Products Estonia juhatuse liige)

Derek Arvi Ewen       (OÜ Veskimaja Hoov)

Indrek Aavik              (OÜ Vätta Puit juhataja)

Andres Lauk              (OÜ Welcomest juhatuse liige)

Peeter Kilumets          (TÜ Saaremaa Tarbijate Ühistu juhatuse esimees)

 

Print Friendly, PDF & Email