Orissaare Rock võitis kodusaalis Saku KK

Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste teise liiga vahegrupis võitis Orissaare Rock Saku KK 63 : 56.

Orissaare spordihoones mängitud kohtumise avapoolaja kaotas Rock 29 : 30, kuid kaks järgmist veerandaega võitis 17 : 15 ja 17 : 11. “Võidu tõi kindlus viimastel minutitel,” ütles treener Mati Rüütel.

Rüütli sõnul oli Saku puhul tegu väga hea vastasega, kes mängib agressiivset korvpalli. “Kolmandal veerandil hakkasime mängima maa-ala kaitset ja see lõhkus nende rünnaku ära,” sõnas treener.

Orissaare Rockile tõi Alar Hiis parimana 14 punkti, Mati Rüütli arvele jäi 10 punkti.

Meeskonnal on nüüd vahegrupis neli võitu ja üks kaotus. “Praegu on meil okei seis,” lausus Mati Rüütel. “Meeskonna moraal on hea ja mõne võidu loodame ikka veel võtta.”