AASTA SPORTLASED – Linda Treiel: parima tulemuse tegin kuulitõukes

Saare maakonna 2013. aasta naissportlaseks valitud kergejõustiklane Linda Treiel hindab oma tänavuseks parimaks tulemuseks maakonna rekordit 15.81 kuulitõukes.

“Aastale ja hooajaks püstitatud eesmärkidele järele vaadates on olnud nii õnnestumisi kui ka tulemusi, mis ei ole õnnestunud,” rääkis Treiel. “Positiivne on, et suutsin talvel kuulitõukes püstitada uue maakonna rekordi, ja olen sellega väga rahul. See on kahtlemata minu parim saavutus, mis andis ka pääsme sisekergejõustiku Euroopa meistrivõistlustele. Kahjuks jäin just siis haigeks, kui need toimusid.”

Tippsportlasena tegi Linda Treiel sel aastal ka mitu starti erinevatel rahvusvahelistel võistlustel. Neist jäi ta väga rahule Bermudal toimunud Saarte mängudega.

2014. aastaks on Linda Treiel endale eesmärgiks seadnud enese ületamise, et teha rohkem isiklikke rekordeid teistel aladel. Treiel ei välista, et suvel teeb ta ka ühe seitsmevõistluse. “Loodan ka 2014. aasta lõpetada maakonna parima naissportlasena,” oli Linda Treiel lootusrikas.

Print Friendly, PDF & Email