AASTA SPORTLASED – Karli Allik: võistkonnale tõi edu hea meeskondlik kokkumäng

Saare maakonna 2013. aasta parimaks võistkonnaks kroonitud Saaremaa spordikooli U20 võrkpallimeeskonnale tõi kapten Karli Alliku sõnul tiitli hea meeskondlik kokkumäng.

Parima võistkonna arvestuses kogusid Saaremaa SK U20 võrkpallinoormehed 12 punkti, teise koha saanud rallipaar Karl Jalakas ja Rainer Laipaik said 10, rallipaar Rasmus Uustulnd ja Imre Kuusk 9, rannavollepaar Keith Pupart ja Siim Põlluäär 7 ning Saaremaa võrkpallimeeskond 5 punkti.

Eestis omaealiste hulgas nii karika- kui ka meistrivõistlustel puhta töö teinud spordikooli meeskonna kapten Karli Allik tunnistas, et mingil moel oli parimaks osutumine ikkagi üllatus.

“Ei olnud üldse teiste konkurentidega kursis ega teadnud üldsegi, kes meil vastas on,” märkis Allik, kes oma sõnutsi usub, et saadud tunnustus on mitmete meeskonnakaaslaste jaoks väga oluline.

Karli Alliku hinnangul võib eelmise hooaja väga kordaläinuks lugeda, sest meeskond võitis kõik võistlused ja suure edu taga oli kindlasti hea meeskondlik kokkumäng.

“Võistkonna tugevuseks on kindlasti sellised kogenud mängumehed nagu Denis (Losnikov) ja Helar (Jalg), kuna nemad suutsid kõige rohkem palle maha lüüa,” ütles Karli Allik, kelle sõnul olid just Tallinna Selveriga meistriliigas pallivad mehed võistkonna liidrid.

Kuna vanuse tõttu kõik mehed selles vanuseklassis enam mängida ei saa, siis vajab võistkond täienduseks uusi noori mängijaid. Karli Allik arvas, et tänavu on saavutatud edu raske korrata, kuna uute poiste tehnikat tuleb veel kõvasti lihvida. “Ma usun, et järgmisel aastal,” oli ta tuleviku suhtes optimistlik.

Print Friendly, PDF & Email